BCS Polska z nowym systemem WMS w ofercie

BCSPOLSKA - WMS, systemy WMS, zarządzanie magazynemSpółka BCS Polska wprowadziła do swojej oferty nowy system klasy WMS (Warehouse Management System) renomowanej firmy Accellos. Nowe rozwiązanie stanowi kolejny etap rozwoju firmy i skutecznie uzupełni stosowany do tej pory z sukcesem autorski system bcsTiger.
Accellos One Warehouse to skalowalny system zarządzania magazynem bazujący na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i informatycznych takich jak Microsoft.Net i Microsoft SQL. Klient terminalowy oparty o przeglądarkę www umożliwia korzystanie z systemu praktycznie na dowolnym urządzeniu w tym również na urządzeniach AutoID. Accellos One oferuje mechanizmy integracji z zewnętrznymi systemami ERP lub finansowo-księgowymi, a także pozawala na współpracę z urządzeniami automatyki magazynowej.
Wprowadzenie systemu Accellos to wynik dynamicznego rozwoju naszej spółki i odpowiedź na stale rosnące wymagania klientów. Rozwiązanie to z powodzeniem stosują już inne europejskie spółki grupy IBCS. Wierzmy, że nasze wieloletnie doświadczenie w implementacji autorskiego systemu bcsTiger sprawi, że również system Accellos One Warehouse zostanie doceniony przez polskich klientów. – twierdzi Łukasz Iwanczewski, wiceprezes BCS Polska
System bazuje na 25 latach doświadczeń firmy Accellos i ponad 3000 wdrożeń zrealizowanych w 22 krajach. Istotną jego cechą jest duża elastyczność pozwalająca na zastosowanie go w różnych sektorach rynkowych takich jak handel detaliczny i dystrybucja, produkcja, transport i logistyka oraz w firmach różnej wielkości.
Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy właściwego partnera do wdrażania naszego systemu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie spółki BCS Polska we wdrażaniu systemów klasy WMS oraz doskonała znajomość polskiego rynku to niezaprzeczalne atuty tej firmy. Ponadto doświadczenia z innych spółek grupy IBCS pokazują nam, że mamy do czynienia z solidnym partnerem – stwierdził Alex Pavul, Dyrektor Operacyjny w Europie, z Accellos.
System najlepiej sprawdza się w obsłudze magazynów, gdzie pracuje do 300 użytkowników i do ok. 50 tyś. metrów kwadratowych powierzchni. Zapewnia pełne nadzorowanie procesów magazynowych od chwili przyjęcia produktu lub jednostki logistycznej, przez cały czas ich przebywania w magazynie, aż do momentu wydania. Charakterystyczną cechą systemu Accellos jest jego elastyczność i konfigurowalność. Rozwiązanie oferuje szeroki zakres dostępnych modułów oraz ponad 1500 konfigurowalnych ustawień w tym także możliwość rozbudowy funkcjonalności za pomocą udostępnianego SDK.
System zapewnia wysoką dokładność kompletacji (do 99,97%) oraz bezbłędną obsługę nawet do 100 tyś pozycji zamówień dziennie. Ponadto Accellos pozwala zwiększyć efektywność magazynu poprzez grupowanie i hierarchizację przyjęć, wydań oraz wzrost jakości usług poprzez zapewnienie terminowości dostaw i łatwe dostosowanie do wymagań odbiorców. – stwierdził Jacek Liber, Dyrektor Działu Badawczo – Rozwojowego w BCS Polska.
BCS Polska ukończyła wymagane szkolenia handlowe i techniczne przeprowadzone przez specjalistów z firmy Accellos, które gwarantują wysoką jakość usług wdrożeniowych i utrzymania systemu Accellos One Warehosue.

Źródło: www.bcspolska.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top