Infor po raz piąty z rzędu na pozycji lidera w raporcie „Magic Quadrant for Warehouse Management Systems”
Infor po raz piąty z rzędu umieścił go na pozycji lidera w swoim raporcie „Magic Quadrant for Warehouse Management Systems (WMS)” na rok 2023. Infor znalazł się w Kwadrancie Liderów dzięki kompletności swej wizji i zdolności do jej realizacji.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Mimo że jest to bardzo dojrzały rynek, ostatnie czynniki makro i zakłócenia pobudziły innowacje”, stwierdza w raporcie Gartner. „Jakkolwiek uwarunkowania gospodarcze i biznesowe stanowią wyzwanie dla niektórych dostawców i regionów, prognozuje się, że do 2027 roku wartość ogólnego rynku przekroczy 3,35 mld dolarów, przy pięcioletniej złożonej rocznej stopie wzrostu (CAGR) wynoszącej 9,9 proc. Oferty WMS nadal wykazują zróżnicowanie w takich obszarach jak zakres użycia, zdolność adaptacji, wsparcie decyzyjne, skalowalność zarówno w zakresie droższych, jak i tańszych rozwiązań, wykorzystanie nowych technologii i koszty cyklu życia. Co więcej, klienci coraz częściej wybierają pakiety, które mogą wspierać kompleksową organizację łańcucha dostaw i procesów logistycznych. Gartner określa te obszary jako konwergencję łańcucha dostaw i konwergencję realizacji łańcucha dostaw (związaną z konwergencją działań operacyjnych).


Dynamika rynku, rosnąca złożoność łańcucha dostaw, zwiększona automatyzacja i zmieniająca się sytuacja na rynku pracy stanowią dla firm wyzwanie, aby wykorzystać technologię chmury i lepiej spożytkować zasoby do pobudzania rentownego wzrostu. Wierzymy, że przyznanie Infor po raz piąty z rzędu tytułu lidera w raporcie „Gartner Magic Quadrant for Warehouse Management Systems” jest wyrazem uznania dla naszej zdolności do zapewnienia doskonałej realizacji zamówień za pośrednictwem systemu WMS naszej firmy – mówi Vishal Minocha, wiceprezes Infor ds. zarządzania produktami.


Oprogramowanie WMS Infor łączy zaawansowane możliwości magazynowania z wysoką konfigurowalnością reguł, wbudowanym zarządzaniem pracą, zadaniami i zapasami, a także wizualizacją 3D w jednym intuicyjnym rozwiązaniu. Ujednolicone podejście pomaga firmom całościowo oceniać wymagania, włączać usługi o wartości dodanej, ustalać priorytety zadań i eliminować wąskie gardła. W ten sposób Infor umożliwia spójną realizację zamówień, jednocześnie poprawiając wydajność i obniżając koszty.

Infor WMS ma na celu połączenie zwinności z mocą chmury, aby pomóc organizacjom w szybkim włączaniu do systemu nowych magazynów i klientów. Zwinny, oparty na chmurze system został zaprojektowany, aby umożliwić organizacjom podniesienie poziomu usług i zwiększenie prędkości przepływu produktów. Zaprojektowany z myślą o konfigurowalności i intuicyjnej obsłudze system jest przygotowany do obsługi globalnych operacji magazynowych nowej generacji.

Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top