System WMS z gwarancją poprawy efektywności – WMS w modelu subskrypcyjnym
SENTEW dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym coraz większą popularność zyskuje wykorzystanie modeli subskrypcyjnych. Zarówno indywidualni użytkownicy, jak i przedsiębiorstwa, coraz chętniej korzystają z tego rodzaju rozwiązań. Oferowanie możliwości wdrożenia systemu WMS w formie subskrypcji staje się zatem naturalnym krokiem odpowiadającym na potrzeby i oczekiwania firm. Warto przyjrzeć się, jak ten trend przejawia się w praktyce oraz jakie korzyści można z niego czerpać.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Czy WMS w subskrypcji to dobry pomysł dla mojej firmy?

Być może zastanawiasz się, czy WMS w modelu subskrypcyjnym to dobre rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa. Takie wdrożenie zazwyczaj stanowi niemałą inwestycję, dlatego dobrym pomysłem jest realizacja projektu w sposób, który obniża finansową barierę wejścia.

WMS jest rozwiązaniem, które służy do zarządzania i zwiększania efektywności pracy w magazynach wysokiego składowania. Może być jednym z modułów ERP lub funkcjonować, jako odrębne narzędzie. Takie oprogramowanie jest wykorzystywane przede wszystkim w firmach logistycznych oraz handlowych i może wspierać obsługę setek, a nawet tysięcy, przyjęć i wydań towarów każdego dnia. Wdrożenie systemu WMS w subskrypcji zdejmuje jedną z głównych barier wejścia utrudniających mniejszym, ale nastawionym na rozwój i realizację ambitnych celów, przedsiębiorstwom przeprowadzenie cyfrowej transformacji w swoim magazynie. Nawet jeśli Twoja firma jest to raczej średnia lub duża organizacja taka forma współpracy także przyniesie wiele korzyści. Sente, proponuje ten innowacyjny model współpracy, jako jeden z pierwszych dostawców systemów informatycznych w Polsce.

Wdrożenie WMS w modelu subskrypcyjnym

Jedno z pierwszych pytań, które pojawia się w trakcie rozmów z naszymi Klientami jest: ile to będzie kosztować? To zupełnie zrozumiałe – choć nie jest to najważniejszy aspekt projektu, bez wątpienia ma istotny wpływ na podjęcie decyzji o jego realizacji. W razie wątpliwości co do wysokości inwestycji warto zastanowić się nad odpowiednim sposobem sfinansowania projektu. Subskrypcja systemu WMS to model finansowania wdrożenia, który pozwala dopasować opłatę do aktualnej sytuacji w firmie. Organizacje zdecydowane na rozwój, stawianie ambitnych celów i mierników projektu, które jednak nie mogą lub nie chcą pozwolić sobie na wydatek rzędu kilkuset tysięcy złotych mogą zdecydować się na wdrożenie i miesięczną płatność wynoszącą kilka tysięcy złotych w zależności od skali działania. Takie podejście pozwala firmom, bez względu na ich wielkość, korzystać z zaawansowanych rozwiązań informatycznych, czyniąc je bardziej dostępnymi.

Jakie korzyści może odnieść firma, decydując się na wdrożenie systemu WMS w modelu subskrypcyjnym?

Wdrożenie WMS w modelu subskrypcyjnym może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu wiele korzyści. Dzięki tak elastycznemu podejściu firma może skorzystać ze wszystkich standardowych funkcji tego rozwiązania, czyli poprawić wydajność i efektywność procesów magazynowych, obniżając jednocześnie początkowy koszt inwestycji. Zobacz, jakie korzyści są charakterystyczne dla tego typu projektów:

Wyeliminowanie nieosiągalnej bariery wejścia

Wdrożenie systemu WMS Sente w subskrypcji to pewność poprawy efektywności procesów o minimum 30% przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka związanego z wyborem partnera biznesowego na wiele lat. Komfortowe wdrożenie umożliwia korzystanie z oprogramowania bez konieczności inwestowania ogromnej kwoty na początku projektu. Zamiast tego możesz korzystać z usług na podstawie comiesięcznej opłaty subskrypcyjnej, co minimalizuje ryzyko i likwiduje barierę wejścia. Dzięki temu implementacja WMS jest bezpieczniejsza i bardziej dostępna finansowo, nawet dla mniejszych firm.

Możesz zrezygnować, kiedy chcesz

Tradycyjne rozwiązania, za które już na samym początku płacisz pełną kwotę, nie oferują elastyczności i przestrzeni do sprawdzenia narzędzia. System WMS w subskrypcji pozwala na rezygnację ze współpracy z partnerem, jeżeli cele i mierniki efektywności zdefiniowane na początku projektu, nie zostaną osiągnięte. Dzięki temu nie ryzykujesz utratą ogromnej kwoty zainwestowanej we wdrożenie.

Kto może skorzystać z subskrypcji WMS?

Wdrożenie systemu WMS w modelu subskrypcyjnym to rozwiązanie właściwe dla każdej firmy, która potrzebuje usprawnić działanie i wydajność swojego magazynu, bez względu na skalę działań, wielkość, czy branżę.

Dzięki takiemu modelowi współpracy między Klientem a dostawcą, oprogramowanie optymalizujące procesy magazynowe staje się dostępne dla szerokiego grona organizacji. System WMS w modelu subskrypcyjnym to rozwiązanie idealne zarówno dla małych jak i średnich firm, które chcą uniknąć dużych początkowych nakładów finansowych związanych z wdrożeniem systemu. Skorzystają nim także duże organizacje, które nie chcą wydawać na raz ogromnej kwoty, bo wolą przeznaczyć ją na inne inwestycje i cenią sobie elastyczność.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top