System TISYS w Czechach

 Impress, jeden z największych producentów opakowań metalowych na świecie, wdrożył system TISYS, oferowany przez TRANSPOREON. Jest to kolejny sukces krakowskiego oddziału firmy, odpowiedzialnego za ekspansję na rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

{MosModule module=RFID_Dzial}

Impress a.s. zdecydował o implementacji czterech modułów platformy logistycznej. Pierwszym z nich jest TICAP®, odpowiedzialny za manualną dyspozycję zleceń transportowych współpracującym z przedsiębiorstwem spedytorom. Drugi to TIFLOW®, dzięki któremu proces ten przebiega w sposób automatyczny, na podstawie predefiniowanych kryteriów. TISLOT® jest narzędziem do zarządzania oknami czasowymi w centrach dystrybucyjnych, które służy organizacji załadunku i rozładunku towarów. Ostatni moduł platformy logistycznej, TITRAC, zapewnia informacje o aktualnym statusie przesyłki.

Bieżąca sytuacja ekonomiczna motywuje do ograniczania kosztów i lepszej alokacji środków. Platforma logistyczna TISYS umożliwia pozyskanie znacznych oszczędności, co jest szczególnie doceniane przez firmy z regionu Europy Środkowo – Wschodniej - komentuje Michał Krzysik, dyrektor handlowy Transporeon Sp. z o.o.

Impress powstał w 1997 w wyniku fuzji firm Pachiney oraz Schmalbach-Lubeca. Głównym udziałowcem koncernu jest Doughty Hanson & Co, jedna z największych w Europie firm zarządzających prywatnym kapitałem. Firma jest światowym liderem w produkowaniu puszek na farby i lakiery, opakowań aerozolowych oraz puszek konserwowych. Jest drugim na świecie producentem puszek z systemem łatwego otwierania.

System TISYS® jest kompleksowym, składającym się z modułów rozwiązaniem do zarządzania procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie. Umożliwia on wybór najlepszego przewoźnika, rezerwację okien czasowych, informowanie o statusie zlecenia. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem transparentnej dla wszystkich użytkowników systemu platformy internetowej.

Źródło: www.transporeon.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top