Oracle Retail i planowanie zapasów magazynowych

ORACLE - ERP, Business Intelligence, CRMDążąc do udzielenia największym na świecie sieciom detalicznym pomocy w osiąganiu lepszych wyników z prowadzonej działalności biznesowej, dział Oracle Retail poinformował o wprowadzeniu na rynek zintegrowanego pakietu aplikacji do planowania zapasów magazynowych, który pomoże sieciom detalicznym uzyskać maksymalne korzyści z inwestycji w zapasy

{MosModule module=RFID_Dzial}

Oferowane przez dział Oracle Retail zintegrowane rozwiązanie do planowania zapasów magazynowych stanowi połączenie rozbudowanych wersji sprawdzonych aplikacji Oracle Retail Replenishment Optimization, Oracle Retail Demand Forecasting i Oracle Retail Advanced Inventory Planning.

Nowe rozwiązanie ma pomóc sprzedawcom detalicznym trafniej prognozować popyt klientów, równoważyć poziom obsługi z inwestycjami w zapasy magazynowe oraz stale synchronizować podaż z popytem i dostosowywać je wzajemnie, aby generować realne korzyści finansowe poprzez oferowanie klientom właściwego produktu, we właściwej ilości i we właściwym czasie.

Opracowany przez dział Oracle Retail zintegrowany pakiet do planowania zapasów magazynowych oferuje sieciom detalicznym kompleksowe rozwiązanie - od planowania strategicznego, po taktyczną realizację. Rozwiązanie to jest wyposażone w zaawansowane funkcje do symulacji i optymalizacji, które pomagają sprzedawcom detalicznym dostosować inwestycje w zapasy magazynowe do strategii finansowej i handlowej sieci.

Nowe i rozszerzone funkcje obejmują możliwość zapewniania obsługi na bieżąco oraz optymalizację ustawiania parametrów zapasów magazynowych w oparciu o takie cele biznesowe, jak sprzedaż wartościowa, marża lub sprzedaż ilościowa.

Sieci detaliczne mogą przyjąć podejście modułowe do wdrażania zintegrowanego rozwiązania do planowania zapasów oferowanego przez dział Oracle Retail.

Zintegrowane rozwiązanie do planowania zapasów jest oparte na systemie Oracle Retail w wersji 13 i jest efektem kolejnej inicjatywy działu Oracle Retail, mającej na celu zapewnienie możliwości prowadzenia sprzedaży detalicznej w oparciu o bieżące analizy stanu zapasów z wykorzystaniem kompleksowego, zintegrowanego pakietu oprogramowania biznesowego zaprojektowanego specjalnie dla sieci detalicznych.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top