Drogi Mikołaju… wiem, że list do Ciebie dotarł, bo Fundacja Świętego Mikołaja korzysta z elektronicznego obiegu dokumentów
symfonia logo 2021Są różne rodzaje listów: miłosne, motywacyjne, referencyjne, lotnicze i formalne, ale w grudniu liczą się tylko te, których adresatem jest Święty Mikołaj. Ciężko sobie wyobrazić, że w tym przedświątecznym okresie znajdzie się choć jedna dziecięca korespondencja, która do niego nie dotrze. W biurze Świętego Mikołaja nie ma miejsca na błędy… także w fakturach, dlatego w tym roku Fundacja Świętego Mikołaja postawiła na bezpieczeństwo i korzysta z narzędzia, jakim jest Symfonia Obieg Dokumentów.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Symfonia wspiera Fundację Świętego Mikołaja w tym gorącym grudniowym czasie technologicznie i finansowo, aby ta mogła nie tylko zagwarantować setkom nadawców, że ich korespondencja do Świętego Mikołaja zostanie doręczona bezpiecznie i terminowo, ale też uporządkować wewnętrzny system rozliczania płatności. Dzięki temu pomocnicy Świętego Mikołaja z Fundacji nie muszą martwić się obowiązkami wynikającymi z upowszechnienia w Polsce nowego standardu ustrukturyzowanej faktury elektronicznej i mogą w pełni skupić się na spełnianiu dziecięcych marzeń.

Fundacja Świętego Mikołaja pomaga dzieciom w potrzebie przez cały rok, ale to właśnie w grudniu potrzebujemy największego wsparcia. Postawiliśmy więc na pewne narzędzie Symfonia Obieg Dokumentów, które usprawni pracę Fundacji i nie dopuści, aby jakikolwiek dokument zaginął. Dzięki systemowi OCR, który odczytuje pola z faktur z plików PDF, znacznie skrócimy czas potrzebny na rejestrację faktur zakupów w systemie – mówi Monika Pleskot z Fundacji Świętego Mikołaja.


Korzystając z narzędzia, Fundacja jest w stanie usystematyzować procedury obiegu informacji, dzięki czemu unika chaosu problemów wynikających z długiego oczekiwania na akceptację dokumentów czy niedotrzymania ustalonych terminów.

Zobaczcie wyjątkową opowieść o bardzo ważnych listach

Zmień nadzieję na pewność

Symfonia Obieg Dokumentów to platforma chmurowa, która systematyzuje procedury obiegu informacji w firmie. Narzędzie pozwala między innymi na sprawne procesowanie i rejestrowanie faktur zakupu, umożliwia tworzenie, a także rozliczanie umów z kontrahentami, a także kategoryzowanie dokumentów dzięki wirtualnym segregatorom oraz elektronicznym koszulkom. W ten sposób wymiana informacji pomiędzy pracownikami jest szybsza i bardziej efektywna.

Nasze technologie powstają, żeby usprawniać codzienną pracę i zapewniać bezpieczeństwo każdemu biznesowi. Tu w wyjątkowy sposób przyczyniają się do wspierania dobra. Z naszych usług na co dzień korzysta już kilkadziesiąt tysięcy firm w całej Polsce. Cieszymy się, że także Święty Mikołaj postawił na narzędzie Symfonia Obieg Dokumentów. Od lat wspieramy i pomagamy fundacjom. Dobroczynność trwa u nas cały rok i angażuje naszych pracowników, którzy każdego roku mogą wykorzystać pięć dni na wolontariat – dodaje Małgorzata Ściślak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Symfonii.


Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top