SUNCODESystemy klasy Workflow nie od dziś wspierają digitalizację przedsiębiorstw na całym świecie. Pomimo że rozwiązania te idealnie sprawdzają się w różnych branżach, to zdarza się, że firmy wzbraniają się przed wdrożeniem nowych rozwiązań informatycznych.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Jak wynika z raportu „Inwestycje w technologie w dobie pandemii”, opublikowanego przez Fundację Digital Poland w 2022 roku, wpływa na to wiele czynników – nie koniecznie związanych z kwestiami finansowymi.

Jako barierę przed wdrażaniem cyfrowych rozwiązań badani najczęściej wskazywali czas, potrzebny na wdrożenie nowych narzędzi (30%), trudność integracji nowego systemu z już wykorzystywanymi rozwiązaniami (26,2%), czy niechęć kadry pracowniczej do zmian (24,8%).

Suncode ma jednak rozwiązanie — system Plus Workflow OneClick to nie tylko przejrzysty i intuicyjny interfejs, ale również sprawne wdrożenie i możliwość integracji z wykorzystywanymi w firmie systemami!

OneClick – automatyzacja procesów biznesowych w Twojej firmie


Plus Workflow OneClick to system stworzony z myślą o wspieraniu mniejszych przedsiębiorstw w zakresie elektronicznego przepływu dokumentów. Dzięki specjalnie opracowanym procesom referencyjnym system wspomaga funkcjonowanie przedsiębiorstwa i obniża koszty operacyjne.

System służy zarządzaniu procesami, wspomaga organizację oraz kontrolę dokumentacji i bieżących zadań w firmie. Pozwala zorganizować pracę w kilku głównych obszarach:
  • Rejestracja i akceptacja faktur kosztowych;
  • Rejestracja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Opiniowanie i archiwizacja umów;
  • Zgłaszanie zapotrzebowań na zakup.
Bezpieczeństwo danych i dokumentów

Wszystkie zadania wykonywane są przez pracowników z poziomu przeglądarki Internetowej, a dane są przechowywane na serwerach, wyposażonych w najwyższe standardy bezpieczeństwa, potwierdzone certyfikatami. Przesyłane dokumenty są szyfrowane, a dostęp do nich uzyskują tylko wybrani użytkownicy z ustalonym zakresem uprawnień.

Co więcej, po wdrożeniu systemu Plus Workflow OneClick otrzymujesz wsparcie techniczne, które pozwoli zapoznać się z systemem oraz nadanymi uprawnieniami dostępu.

Dlaczego warto wdrożyć system OneClick?
  • Oszczędzisz czas oraz unikniesz błędów;
  • Nigdy więcej Twoje dokumenty nie zostaną zgubione lub zniszczone; 
  • Będziesz mógł pracować zdalnie z każdego miejsca;
  • Zbierzesz wszystkie dokumenty firmy w jednym, elektronicznym archiwum;
  • Otrzymasz wsparcie techniczne na każdym etapie.
Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top