Prada Group poprawia jakość obsługi klienta dzięki Oracle Cloud
oracle 120Oracle wdrożył swoje rozwiązania oparte na chmurze do obsługi handlu detalicznego w Prada Group. Dzięki temu Prada Group może lepiej poznać swoich klientów i wykorzystać informacje o nich, aby dostosować ofertę oraz zapewnić bardziej spersonalizowane doświadczenia. Oracle Retail Xstore Point-of-Service (POS) i Oracle Retail Customer Engagement Cloud Service w modelu mobilnym pomagają zbierać i analizować preferencje klientów oraz zwyczaje zakupowe w celu zwiększenia ich lojalności.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Globalny gracz, taki jak Prada Group, poświęca dużo czasu na zrozumienie danych dotyczących swoich klientów, w tym atrybutów, zachowań i preferencji" - powiedział Mike Webster, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Oracle Retail. "Połączenie planowania i analityki z technologią obsługi klienta pozwala sprzedawcy detalicznemu przewidywać, personalizować i realizować obietnicę marki. Cieszymy się, że możemy świętować zakończenie wdrożenia naszych opartych na chmurze i sztucznej inteligencji rozwiązań do planowania i prognozowania sprzedaży detalicznej, zintegrowanych z rozwiązaniami do obsługi wielokanałowej w Prada Group.


Zrozumienie klientów i ich zachowań zakupowych ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu" - powiedział Lorenzo Bertelli, dyrektor marketingu Prada Group i szef sekcji społecznej odpowiedzialności biznesu. "Technologia może w tym pomóc i pozwolić nam na szybsze wprowadzanie innowacji, zwiększanie wartości i – w ostatecznym rozrachunku, wzrost biznesowy. Zbudowaliśmy zaufaną relację z firmą Oracle i wiemy, że możemy polegać na ich zespole i technologii, aby spełnić nasze potrzeby biznesowe.


Ostatnio Prada Group z powodzeniem wdrożyła usługi Oracle Retail Cloud dla planowania finansów oraz pozycji asortymentu w celu optymalizacji procesów handlowych. Umożliwiło to poprawę sprzedaży i prognoz, lepszą analizę wydajności, a także sprawniejsze zarządzanie zapasami i ich lepszą alokację. Dzięki tym danym Prada Group zamierza lepiej zrozumieć proces operacyjny, skuteczniej planować scenariusze i szybciej reagować na zmiany zachodzące na rynku.

W następnej fazie Prada Group wdroży narzędzia prognozowania Oracle Retail Demand Forecasting Cloud Service działające w ramach pakietu Oracle Retail Analytics and Planning. Rozwiązania te opierają się na algorytmach usługi Oracle Retail AI Foundation, które zapewniają wgląd analityczny w celu podejmowania decyzji dotyczących planowania, zakupów, relokacji zasobów i sprzedaży.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top