SK certyfikuje system ERP Oracle E-Business Suite

oracle 120Oracle Polska informuje, że najnowsza wersja zintegrowanego systemu ERP Oracle E-Business Suite 12 (EBS R12) uzyskała certyfikat Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Zgodnie z uzasadnieniem, organizacja ta udzieliła rekomendacji oprogramowaniu Oracle EBS w wersji 12 jako "systemowi umożliwiającemu prowadzenie księgowości zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi dotyczącymi rachunkowości".


Według orzeczenia Stowarzyszenia, produkt Oracle jest całkowicie przygotowany do stosowania "w jednostkach, które w myśl prawa zobowiązane są do prowadzenia ksiąg rachunkowych".

Nadanie certyfikatu przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce odbyło się w wyniku przeprowadzenia przez specjalistów tej organizacji szeregu prac analitycznych, wielu testów oraz kontroli naniesienia przez Oracle Polska uwag zgłoszonych przez Stowarzyszenie.

Rekomendacja udzielona systemowi Oracle E-Business Suite przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce potwierdza fakt, że produkt Oracle zapewnia obsługę finansową przedsiębiorstwa całkowicie zgodną z polskimi standardami - powiedział Jarosław Poręba, główny konsultant ds. sprzedaży aplikacji do zarządzania finansami w Oracle Polska. Godnym podkreślenia jest fakt, że wersja 12 systemu Oracle zawiera wiele udoskonaleń opracowanych na podstawie sugestii klientów; dodatkowo polska wersja EBS R12 posiada szereg zmian zasugerowanych przez rewidentów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Dzięki tym działaniom, system Oracle jest jednym z niewielu pakietów tej klasy na naszym rynku, posiadającym certyfikację dla najnowszej opublikowanej wersji.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top