loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Macrologic wdroży CRM i OLAP w TUGEB POLBUD

Macrologic - CRMMacrologic wdroży w spółce "TUGEB POLBUD" system CRM, Xpertis Logistyka oraz moduł OLAP. Kontrakt realizowany jest w ramach projektu finansowanego z Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka. Wdrożenie dla 30 użytkowników ma zostać zakończone w październiku 2010.
Projekt informatyczny w "TUGEB POLBUD" realizowany jest w ramach działania POIG 8.2 - Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B – i jest przedsięwzięciem o charakterze zarówno informatycznym, jak i organizacyjnym. Wdrożenie systemu Xpertis prowadzi do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej, pomiędzy spółką "TUGEB POLBUD" oraz jej trzema kluczowymi kooperantami. Projekt informatyczny obejmuje kluczowe obszary logistyki i CRM, które zapewniają utrzymanie ruchu w przedsiębiorstwie. Z uwagi na realizację przez "TUGEB POLBUD" projektów na zamówienie oraz specyfikę cyklu produkcyjnego w obszarze logistyki skoncentrowane będą zadania związane z kontrolą cyklu produkcyjnego.
Na zamówienie spółki Macrologic wyposaży system logistyczny w dodatkowe moduły funkcjonalne pozwalające zarządzać zleceniami produkcyjnymi oraz rozliczać zamówienia od kooperantów. Wprowadzona również zostanie funkcjonalność optymalizacji zapasów pod kontem zleceń produkcyjnych oraz monitoring stanów magazynowych. Zinformatyzowanie obszaru logistyki pozwoli udostępniać w formie elektronicznej dane kooperantom i klientom. Będą to informacje m.in. o stanie i etapie realizacji zamówień produkcyjnych, rozrachunkach, o przekazanej dokumentacji technicznej dla dostawców etc.

"TUGEB POLBUD" zatrudnia obecnie blisko 150 osób. Firma specjalizuje się w produkcji maszyn, urządzeń i kompletnych zakładów przeznaczonych do mieszania, transportu i przetwórstwa betonu wykonywanych na podstawie własnych opracowań projektowych. Od kilku lat rozwija również produkcję i sprzedaż linii do segregacji i przetwarzania odpadów oraz proponuje kompleksową obsługę klientów zainteresowanych budową instalacji biogazowych. Dysponując wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjną spółka podejmuje się nietypowych projektów, oferując doradztwo techniczno - inżynieryjne w doborze optymalnych rozwiązań z zastosowaniem najnowszej techniki. "TUGEB POLBUD" posiada bogate doświadczenie na rynku, poparte wieloma zrealizowanymi inwestycjami na terenie kraju i za granicą.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top