Salesforce wprowadza kolejną generację sztucznej inteligencji Einstein – implementując ją w każdej aplikacji CRM
W erze cyfrowej transformacji, Salesforce przenosi innowacje na nowy poziom, wprowadzając rewolucyjne narzędzia Einstein Copilot i Einstein Copilot Studio. Te przełomowe rozwiązania, które zostaną wprowadzone w fazie pilotażowej jesienią tego roku, mają na celu zrewolucjonizować sposób, w jaki firmy angażują się z klientami i pracownikami, oferując inteligentne, zautomatyzowane i spersonalizowane doświadczenia.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Einstein Copilot: Twój osobisty asystent w świecie biznesu

Einstein Copilot, nowy i zaufany asystent konwersacyjny, zostanie wbudowany w każdą aplikację Salesforce, umożliwiając użytkownikom zadawanie pytań w języku naturalnym i otrzymywanie trafnych odpowiedzi opartych na bezpiecznych danych przechowywanych w Salesforce Data Cloud. Asystent ten nie tylko odpowiada na zapytania, ale także proaktywnie sugeruje dodatkowe działania, takie jak stworzenie planu działania po rozmowie handlowej lub opracowanie nowego artykułu edukacyjnego.

Einstein Copilot Studio: Twoje centrum do tworzenia spersonalizowanych rozwiązań AI

Dla firm pragnących przejść krok dalej, Einstein Copilot Studio oferuje narzędzia do tworzenia niestandardowych aplikacji opartych na AI, które mogą przyspieszyć proces sprzedaży i poprawić obsługę klienta. Umożliwia to automatyzację wielu zadań biznesowych, od tworzenia stron internetowych po przekształcanie podpowiedzi w języku naturalnym w kod, a także integrację z popularnymi platformami komunikacyjnymi, takimi jak Slack, WhatsApp czy SMS.

Bezpieczeństwo i prywatność na pierwszym miejscu

Oba rozwiązania będą działać w ramach Einstein Trust Layer, bezpiecznej architektury AI wbudowanej natywnie w produkty Salesforce. Dzięki temu zespoły mogą generować wyniki o wyższej jakości, opierając się na danych klientów, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa i prywatności.

Słowo od lidera

Marc Benioff, prezes i dyrektor generalny Salesforce, podkreślił, że "w nowym świecie każdy może być Einsteinem". Dodał, że te innowacje ułatwią wprowadzenie zaufanej sztucznej inteligencji do przepływu pracy w każdym biznesie, niezależnie od jego wielkości czy branży.

Einstein Copilot w akcji: Przyszłość jest teraz

Einstein Copilot nie jest tylko teoretycznym konceptem. Już teraz oferuje konkretne rozwiązania w różnych obszarach biznesowych, takich jak sprzedaż, obsługa klienta, marketing, a nawet specyficzne branże, takie jak finanse czy opieka zdrowotna. Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak analiza konta klienta, automatyczne generowanie e-maili sprzedażowych czy tworzenie spersonalizowanych stron docelowych, Einstein Copilot zrewolucjonizuje sposób, w jaki firmy prowadzą swoje działania.

Einstein Copilot Studio: Narzędzie dla innowatorów

Einstein Copilot Studio jest przeznaczony dla firm, które chcą iść o krok dalej, oferując narzędzia do tworzenia i dostosowywania asystentów AI, które mogą być zintegrowane nie tylko z aplikacjami Salesforce, ale także z innymi kanałami skierowanymi do konsumentów. Dzięki funkcjom takim jak Prompt Builder i Skills Builder, firmy mogą tworzyć spersonalizowane rozwiązania AI, które są dopasowane do ich marki i stylu komunikacji, bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.

Dołącz do rewolucji AI z Salesforce

Zapraszamy do dołączenia do rewolucji AI z Salesforce, gdzie każdy może być Einsteinem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w przekształceniu Twojego biznesu w inteligentną organizację przyszłości.

Źródło: Salesforce

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top