Fujitsu wprowadza nowy, rewolucyjny element ułatwiający przedsiębiorstwom przejście procesu transformacji cyfrowej opartej na danych. Udoskonalenia zastosowane w całkowicie nowych, dwuprocesorowych systemach serwerowych Fujitsu PRIMERGY zapewniają ogromne możliwości obliczeniowe w ramach przekształconych cyfrowo środowisk.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 


Pojawienie się nowej generacji systemów serwerowych PRIMERGY M6 zapewnia wzrost wydajności usług transformacji opartej na danych oferowanych przez Fujitsu. Tego rodzaju usługi koncentrują się na umożliwieniu tworzenia Data Center w organizacjach. Po zapewnieniu wsparcia w zdefiniowaniu początkowych potrzeb oraz podstaw transformacji biznesowej, Fujitsu projektuje i buduje szytą na miarę i gotową na przyszłość infrastrukturę – z serwerami PRIMERGY nowej generacji, które stanowią jej centralny element.

Nowe modele PRIMERGY wprowadzają innowacyjne funkcje, takie jak nowy standard dysków SSD Enterprise i Data Center (EDSFF) oraz zapewniają dwukrotnie wyższą wydajność operacji wejścia/wyjścia (ang. input/output, I/O). Te ulepszenia podkreślają, w jaki sposób serwery PRIMERGY generacji M6 tworzą elastyczną platformę dla definiowanej programowo, hiperkonwergentnej, kontenerowej lub hybrydowej infrastruktury. Ponadto dają pewność, że ich środowisko może być skalowane, aby sprostać potrzebom w danym momencie, ale i tym, które pojawią się w przyszłości.

Serwery PRIMERGY M6 są wyposażone w procesory Intel Xeon Scalable trzeciej generacji i wspierają pamięć trwałą Intel Optane z serii 200. Te ulepszenia rozszerzają możliwości wydajnościowe dla istniejących, powszechnie stosowanych obciążeń.

Serwery PRIMERGY M6 są dostępne w trzech formatach. Standardowe modele RX są przeznaczone do wirtualizacji centrów danych, wspólnej pracy, tradycyjnych obciążeń i baz danych. Zorientowane na wydajność modele GX zostały zaprojektowane z myślą o analizie danych, uczeniu maszynowym, infrastrukturze pulpitu wirtualnego i obciążeniach wymagających dużej mocy graficznej, obsługując do ośmiu procesorów graficznych NVIDIA. Modele CX to wielowęzłowe systemy o dużej gęstości dla HPC, przeznaczone do obciążeń, takich jak analiza transakcji finansowych i usług internetowych.

Ceny i dostępność

Serwery PRIMERGY RX2540 M6 i PRIMERGY RX2530 M6 będą dostępne na zamówienie od maja 2021, serwer PRIMERGY GX2570 M6, obudowy PRIMERGY CX400 M6, serwery PRIMERGY CX2550 M6 i PRIMERGY CX2560 M6 będzie można zamawiać u partnerów Fujitsu w drugiej połowie roku. Cena uzależniona jest od konfiguracji.

Źródło: Fujitsu
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top