Fujitsu wprowadza nowy, rewolucyjny element ułatwiający przedsiębiorstwom przejście procesu transformacji cyfrowej opartej na danych. Udoskonalenia zastosowane w całkowicie nowych, dwuprocesorowych systemach serwerowych Fujitsu PRIMERGY zapewniają ogromne możliwości obliczeniowe w ramach przekształconych cyfrowo środowisk.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 


Pojawienie się nowej generacji systemów serwerowych PRIMERGY M6 zapewnia wzrost wydajności usług transformacji opartej na danych oferowanych przez Fujitsu. Tego rodzaju usługi koncentrują się na umożliwieniu tworzenia Data Center w organizacjach. Po zapewnieniu wsparcia w zdefiniowaniu początkowych potrzeb oraz podstaw transformacji biznesowej, Fujitsu projektuje i buduje szytą na miarę i gotową na przyszłość infrastrukturę – z serwerami PRIMERGY nowej generacji, które stanowią jej centralny element.

Nowe modele PRIMERGY wprowadzają innowacyjne funkcje, takie jak nowy standard dysków SSD Enterprise i Data Center (EDSFF) oraz zapewniają dwukrotnie wyższą wydajność operacji wejścia/wyjścia (ang. input/output, I/O). Te ulepszenia podkreślają, w jaki sposób serwery PRIMERGY generacji M6 tworzą elastyczną platformę dla definiowanej programowo, hiperkonwergentnej, kontenerowej lub hybrydowej infrastruktury. Ponadto dają pewność, że ich środowisko może być skalowane, aby sprostać potrzebom w danym momencie, ale i tym, które pojawią się w przyszłości.

Serwery PRIMERGY M6 są wyposażone w procesory Intel Xeon Scalable trzeciej generacji i wspierają pamięć trwałą Intel Optane z serii 200. Te ulepszenia rozszerzają możliwości wydajnościowe dla istniejących, powszechnie stosowanych obciążeń.

Serwery PRIMERGY M6 są dostępne w trzech formatach. Standardowe modele RX są przeznaczone do wirtualizacji centrów danych, wspólnej pracy, tradycyjnych obciążeń i baz danych. Zorientowane na wydajność modele GX zostały zaprojektowane z myślą o analizie danych, uczeniu maszynowym, infrastrukturze pulpitu wirtualnego i obciążeniach wymagających dużej mocy graficznej, obsługując do ośmiu procesorów graficznych NVIDIA. Modele CX to wielowęzłowe systemy o dużej gęstości dla HPC, przeznaczone do obciążeń, takich jak analiza transakcji finansowych i usług internetowych.

Ceny i dostępność

Serwery PRIMERGY RX2540 M6 i PRIMERGY RX2530 M6 będą dostępne na zamówienie od maja 2021, serwer PRIMERGY GX2570 M6, obudowy PRIMERGY CX400 M6, serwery PRIMERGY CX2550 M6 i PRIMERGY CX2560 M6 będzie można zamawiać u partnerów Fujitsu w drugiej połowie roku. Cena uzależniona jest od konfiguracji.

Źródło: Fujitsu
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top