Comarch ERP XL rozleje Ustroniankę

Producent wód mineralnych oraz napojów Ustronianka Sp. z o.o. i Comarch SA podpisały umowę na wdrożenie sprawdzonego w branży spożywczej systemu Comarch ERP XL. Ten od kilku lat najchętniej kupowany system ERP wybrało już ponad 4000 średnich i dużych firm.


 
Wdrożenie zintegrowanego systemu zapewniającego wsparcie w działaniu zgodnie ze standardami ISO i HACCP ma pomóc jeszcze skuteczniej realizować strategię firmy opartą na trzech kluczowych elementach: innowacji, kreatywności i funkcjonalności, które prowadzą do uzyskania stałego wzrostu oraz osiągnięcia założonych celów.
Stabilność rozwoju przedsiębiorstwa gwarantują nowoczesne metody zarządzania, produkcji, magazynowania oraz sprzedaży – mówi Zbigniew Rymarczyk wiceprezes Zarządu, dyrektor Sektora ERP w firmie Comarch. Comarch ERP XL wraz z paletą wbudowanych modułów ERP 2.0 takich jak: analizy Business Intelligence, aplikacje mobilne, e-commerce, obieg dokumentów czy pulpity pracownicze zdecydowanie zwiększy efektywność procesów wpisujących się w standardy ERP w obszarach produkcji, handlu i gospodarki magazynowej.
Od stycznia 2016 roku w firmie Ustronianka, w miejsce obecnie funkcjonującego systemu, zostanie wdrożony nowy Zintegrowany System Informatyczny firmy Comarch. Spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań, wybraliśmy program, który w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom – mówi Janusz Rubas, Dyrektor Handlowy w firmie Ustronianka. Obecnie rozpoczynamy prace związane z wdrożeniem nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że zintegrowany system korzystnie wpłynie na efektywność zarządzania strategicznymi obszarami funkcjonowania naszej firmy. Oferowane w ramach systemu nowoczesne rozwiązania informatyczne, pozwolą na optymalizację wielu procesów w zakresie logistyki, sprzedaży, zakupów, czy obiegu dokumentów. To doskonałe narzędzie, które otwiera przed nami nowe możliwości.
Jak dostrzega Wojciech Borkiewicz, kierownik ds. rozwiązań ERP:- Tak nowoczesny system jakim jest Comarch ERP XL który pozwala na skrócenie zarówno czasu realizacji raportów jak i ewidencji dokumentów może stanowić koło zamachowe dla rozwoju przedsiębiorstwa.

Wdrożenie systemu Comarch ERP XL umożliwi sprawne zarządzanie kluczowym procesem produkcji, jak również efektywne zarządzanie procedurami kontroli, takich jak monitorowanie konkretnych partii surowców i produktów. Comarch ERP Business Intelligence zapewni bieżący dostęp do szeregu raportów w preferowanym dla użytkownika układzie oraz formie prezentacji danych ale przede wszystkim będzie podstawowym narzędziem kontrolingowym.
System pozwoli Ustroniance lepiej wykorzystywać kanały sprzedaży i bardziej efektywnie zarządzać logistyką oraz posiadanymi zasobami – dodaje Borkiewicz.
Ustronianka jest ogólnopolskim producentem wód mineralnych i napojów. Strategia firmy oparta jest na trzech kluczowych elementach: innowacji, kreatywności i funkcjonalności, które prowadzą do uzyskania stałego wzrostu oraz osiągnięcia założonych celów. Stabilność rozwoju przedsiębiorstwa gwarantują nowoczesne metody zarządzania, produkcji, magazynowania oraz sprzedaży.
Główną zaletą systemu Comarch ERP XL jest jego wielofunkcyjność na którą składają się takie specjalistyczne rozwiązania jak: zarządzanie jakością, zarządzanie serwisem, produkcja, controlling i budżetowanie) - zaznacza Wojciech Borkiewicz.
Ustronianka to w pełni Polska, rodzinna firma, zatrudniająca blisko pół tysiąca pracowników, która posiada trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane na południu kraju oraz sześć centrów dystrybucji wody w systemie galonowym, co zapewnia jej ugruntowaną pozycję i miano ważnego gracza rynkowego.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top