Polskie Radio Katowice wybrało enova365

enova365 nowe logoPolskie Radio Katowice, jedna z największych rozgłośni regionalnych w kraju z ponad 85 letnią tradycją, zdecydowało się na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP. Głównym zadaniem programu było usprawnienie dokumentacji, zasobów oraz informacji w firmie. Istotnym elementem była również poprawa jakości komunikacji wewnętrznej.

 
 
Wymagania uwzględniały także zwiększenie kontroli nad przebiegiem procesów, wzrost efektywności pracy, a także wczesne wykrywanie nieprawidłowości umożliwiające szybką reakcję na zaistniałe problemy. Całość wyzwań miało dopełnić wsparcie w zakresie IT. Po analizie systemów dostępnych na rynku, Polskie Radio Katowice zdecydowało się na oprogramowanie enova365 i współpracę z firmą Datio, Autoryzowanym Partnerem tego systemu. W rozgłośni wdrożono następujące moduły enova365: Kadry Płace, Księga Handlowa, Handel, Projekty, Delegacje oraz Elektroniczne Wyciągi Bankowe.
Wyzwanie, jakie zostało przed nami postawione było dostosowanie systemu enova365 do indywidualnych potrzeb Klienta, działającego w specyficznej branży. Proces wdrożenia był skomplikowany ze względu na proces integracji z własnymi systemami Klienta i wielopłaszczyznową migrację danych – mówi Tomasz Ojrzyński specjalista ds. wdrożeń z firmy Datio.
System sprostał wymaganiom Radia, zwłaszcza pod względem trudnej specyfiki związanej z płacami. Rozgłośnia może cieszyć się wydajnością oraz poprawnością danych, do których ma szybki i łatwy dostęp, a proces naliczania płac odbywa się bezbłędnie. System pozwolił na automatyzację wielu procesów, dzięki czemu praca stała się bardziej ergonomiczna i efektywna.
Dokładność systemu to jego główna zaleta. Weryfikuje on pracę zespołu pod względem zgodności z obowiązującym prawem. Jego elastyczność i funkcjonalność dostrzegamy od samego początku pracy. enova365 to produkt rozwojowy. W Polsce funkcjonuje 17 Regionalnych Rozgłośni Radiowych Polskiego Radia, z czego już 7 posiada ten system. Oceniam go jako przyjazny i funkcjonalny, dający wiele możliwości – mówi Paweł Małysz, Główny Księgowy Radia.
Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top