Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw informuje, że firma Kanes Foods — jeden z wiodących dostawców świeżych warzyw w Wielkiej Brytanii — wybrała system IFS Applications 9, który ma zastąpić dotychczas używane systemy.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 

Firma Kanes Foods została założona w 1990 roku, a obecnie jej roczny obrót przekracza 100 milionów GBP. Firma ta dostarcza tygodniowo ponad 3,2 miliona opakowań świeżych warzyw do największych supermarketów w Wielkiej Brytanii. Szybki rozwój firmy Kanes Foods doprowadził do konieczności zastąpienia aktualnie stosowanych oddzielnych systemów jednym, w pełni zintegrowanym systemem ERP.
Dzięki IFS Applications 9 będziemy mogli korzystać z systemu, który zapewni obsługę całej naszej firmy na przestrzeni całego łańcucha dostaw — od zaopatrzenia, zarządzania surowcami i produkcji po wysyłkę do klientów” — mówi Mark Harris, dyrektor produkcji w firmie Kanes Foods. „Ponadto IFS Applications 9 zastąpi szereg niezintegrowanych systemów służących do zarządzania jakością, obsługi technicznej instalacji, płac, kadr oraz zarządzania czasem pracy, zapewniając tym samym pełny wgląd w działalność naszej firmy.
Firma Kanes Foods działa na rynku produktów świeżych, które w większości są odbierane, przetwarzane i wysyłane w ciągu jednego dnia, dlatego tak istotny jest szybki dostęp do dokładnych danych. Z tego właśnie względu rozwiązania mobilne firmy IFS będą kluczowym elementem wdrożenia systemu. Aplikacja IFS Mobilne Operacje Magazynowe będzie używana w firmie Kanes Foods na potrzeby pełnego raportowania przepływu towarów w całym procesie. Ponadto rozwiązania mobilne firmy IFS będą używane przez ponad 100 pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu i kontrolę jakości, co pozwoli na raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym.

Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS Europe West:
Cieszymy się, że firma Kanes Foods dołączyła do stale rosnącego grona naszych klientów z branży spożywczej. Miło jest wiedzieć, że kompleksowość rozwiązania firmy IFS oraz możliwość jego udostępnienia personelowi mobilnemu przeważyły szalę na korzyść rozpoczęcia współpracy z firmą IFS. Jesteśmy pewni, że będzie to wieloletnia i owocna współpraca.
O firmie Kanes Foods

Siedziba firmy Kanes Foods znajduje się w malowniczej dolinie Evesham. Firma ta jest jednym z wiodących dostawców świeżych warzyw w Wielkiej Brytanii. Firma zajmuje się przygotowaniem szerokiego wyboru mytych i gotowych do spożycia sałat, warzyw oraz mieszanek warzyw do podsmażania, a także świeżych sosów do sałatek i sosów do podsmażania.

Celem działalności firmy Kanes jest dostarczanie produktów o niezwykle wysokiej jakości. Jest ona jedynym w Wielkiej Brytanii producentem oryginalnego świeżego makaronu bez konserwantów i sztucznych dodatków. Firma prowadzi również własną hodowlę kiełków fasoli będących składnikiem produktów do podsmażania. Nieustannie wprowadza nowe gatunki sałaty liściastej oraz produktów o nowym składzie, które są rozprowadzane pod własną marką do supermarketów w Wielkiej Brytanii, podbijając w ten sposób podniebienia Brytyjczyków.

Każdego roku średnio ponad 50% przetwarzanych w firmie świeżych warzyw pochodzi z Wielkiej Brytanii, z czego większość od miejscowych plantatorów, natomiast w lecie niemal wszystkie jej produkty pochodzą z Wielkiej Brytanii. Firma prowadzi nieustanny przegląd składników oferowanych produktów, poszukując możliwości rozprowadzania produktów pochodzących z Wielkiej Brytanii, a także wybierając miejsca w tym kraju, w których okres wegetacyjny może trwać dłużej.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top