Angel Bakeries wybiera Infor M3 po latach rozwijania własnego systemu ERP

epcc logoInfor ogłosił, że Angel Bakeries, największa piekarnia w Izraelu, wdroży Infor M3 jako swój nowy system ERP. Wdrożenie będzie prowadzone przez Intentia Israel, partnera firmy Infor w zakresie M3 w tym kraju. Start systemu planowany jest na grudzień 2016 roku.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Infor M3 został wybrany spośród 9 wiodących rozwiązań międzynarodowych i lokalnych dostawców współzawodniczących ze sobą w projekcie. Wybór systemu Infor M3 został dokonany dzięki sprawdzonej głębokiej funkcjonalności dla branży piekarniczej, rozległemu międzynarodowemu doświadczeniu w tym sektorze oraz możliwości spełnienia wymogów branży świeżej żywności, takich jak ścisłe planowanie produkcji czy zarządzanie zapasami i dystrybucją.
Wytwórcy świeżej żywności, a w szczególności piekarnie, borykają się z wielkimi wyzwaniami, takimi jak np. bardzo krótki czas dostarczenia towaru do konsumenta od momentu zejścia produktu z linii produkcyjnej. Z tego powodu procesy planowania, produkcji i dystrybucji stają się niezwykle ważne. Wybraliśmy takie rozwiązanie ERP, które ma zaawansowane narzędzia planowania skracające proces od zamówienia do dostawy oraz zapewniające sprawne zarządzanie zasobami i surowcami - powiedział Niva Kalish, dyrektor ds IT w Angel Bakeries.
W 2015 roku pozyskaliśmy sporo nowych klientów, zwłaszcza w branży spożywczej. Wybór Angel Bakeries oparty był zarówno na doświadczeniu w branży piekarniczej, jak też na tym, że Infor M3 to prekonfigurowane rozwiązanie. Wszystko to razem zapewnia sukces projektu ERP - szybkie wdrożenie i znakomitą jakość - powiedział Shimon Cohen, wiceprezes ds rozwoju i klientów strategicznych w Intentia Israel.
Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top