Fujitsu jest pierwszym dostawcą IT, który oferuje hiper-wydajne środowisko Nutanix HCI z wykorzystaniem technologii serwerowej opartej na architekturze firmy Intel. Rozwiązanie Intel Select Solutions for Nutanix HCI działające na platformie Fujitsu PRIMEFLEX for Nutanix Enterprise Cloud i zapewnia nowy poziom wydajności dla przedsiębiorstw, które chcą efektywnie wykorzystywać firmowe dane. Pomaga również wyeliminować wyzwania związane z przestojami wywołanymi obciążeniami systemów IT.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Wyjątkowa wydajność nowego rozwiązania Fujitsu PRIMEFLEX spełnia rygorystyczne kryteria certyfikacyjne firmy Intel. Znak jakości programu Intel Select Solutions przyznawany jest wyłącznie rozwiązaniom, które spełniają standardy klasy premium w zakresie zoptymalizowanej infrastruktury centrów danych oraz które zostały zweryfikowane pod kątem wydajności w architekturze Intel. Wspólne opracowanie rozwiązania we współpracy z firmami Fujitsu i Nutanix daje dodatkową gwarancję stabilności rozwiązania. Kolejnym gwarantem jest natywna optymalizacja w zakresie analityki Microsoft SQL oraz analizy danych, przestrzeni roboczy i ogólnych obciążeń infrastruktury HCI.

Platforma serwerowa PRIMEFLEX for Nutanix Enterprise Cloud, jako gotowe rozwiązanie przystosowane do pracy z wieloma środowiskami hipervisor, zawiera wszystkie komponenty centrum danych oraz oprogramowanie zarządzające, niezbędne do uproszczenia wdrażania i obsługi agile'owych środowisk multi-cloud. Zostało zbudowane w oparciu o wydajne, energooszczędne serwery Fujitsu PRIMERGY x86 z procesorami Intel Xeon Scalable 2. Generacji, wzmacniające cechy środowiska budowanego w myśl filozofii Software Defined Storage zawierającą warstwę gromadzenia i przetwarzania danych.

Dzięki efektywnemu zastosowaniu rozwiązań Fujitsu, Intel i Nutanix w formule single box, przedsiębiorstwa mogą optymalizować procesy zarządzania środowiskiem aplikacyjnym i ochroną danych. Generują również oszczędność miejsca i mają zagwarantowane najwyższe bezpieczeństwo. Fujitsu zapewnia klientom wybór gotowych konfiguracji systemowych zoptymalizowanych pod kątem różnych obciążeń aplikacyjnych, które pozwolą szybko i w prosty sposób skonfigurować rozwiązanie – w mniej niż 15 minut.

Cena i dostępność

Rozwiązanie Fujitsu PRIMEFLEX for Nutanix Enterprise Cloud jest dostępne w Polsce bezpośrednio od Fujitsu i poprzez certyfikowanych partnerów handlowych. Ceny różnią się w zależności od konfiguracji.

Źródło: Fujitsu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top