XVIII Konferencji SOLIDEXPERT

18 października  2022 w sercu Kampusu AGH – krakowskim Klubie Studio

 
Konferencja SOLIDEXPERT to wydarzenie przede wszystkim skupiające się na merytorycznym aspekcie wykorzystania oprogramowania i maszyn. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszać będzie tematy rozwiązań i technologii wspierających przemysł 4.0, data management oraz innowacje. Ostanie 2 lata to cykl nieustających zmian, dlatego nasi prelegenci przedstawią nowe, praktyczne podejście do zarządzania danymi i produkcją. Nie zabraknie wystąpień poruszających tematykę systemów ERP czy optymalizacji działań w przedsiębiorstwie, a także nowości w obszarze oprogramowania SOLIDWORKS / CAMWORKS. Przygotowaliśmy również prelekcję poświęconą rozwiązaniom chmurowym dostępnym na platformie 3DEXPERIENCE. Nasi specjaliści opowiedzą także o nowoczesnym oprogramowaniu CAD 3D dla branży meblarskiej - WOODEXPERT.

Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy jak:
  • Przemysł 4.0, Data management
  • Projektowanie 3D w chmurze
  • Sprzęt IT (stacje robocze, serwery, manipulatory, peryferia)
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem, wsparcie systemu ERP 
  • Projektowanie mebli w środowisku CAD 3D
  • Optymalizacja wykorzystania maszyn
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
Networking i dodatkowe atrakcje

Oprócz interesujących prelekcji przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje – między innymi konkurs MODELMANIA, który co roku podbija serca uczestników. Co więcej, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z konsultacji z naszymi inżynierami wsparcia SOLIDEXPERT i omówić nurtujące tematy z obszaru CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Konferencja nie odbyłaby się również bez obecności zaproszonych partnerów, którzy w specjalnej strefie zaprezentują rozwiązania wspierające biznes. W przerwach pomiędzy poszczególnymi blokami konferencji przewidzieliśmy czas na pyszny lunch i networking. Zarówno uczestnicy, jak i prelegenci mieli okazję do swobodnych rozmów oraz nawiązania nowych kontaktów.

Przyjdź 18 października do krakowskiego Klub Studio i poznaj możliwości projektowania! Pełna agenda oraz lista prelegentów są uzupełniane na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz zachęcamy do rejestracji!

Zarejestruj się już dziś i zyskaj nową wiedzę! Serdecznie zapraszamy.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top