ser groupWebinarium:
ECM – sojusznik w walce o compliance

24 czerwca 2021 r., godz. 11:00 - 11:30
Elastyczny ECM przepisem na zgodność oraz ograniczenie ryzyka.

Coraz więcej obszarów działalności gospodarczej podlega rygorystycznym regulacjom, zarówno międzynarodowym takim jak RODO jak i wewnętrznym, specyficznym dla danej branży. Niespełnienie regulacji może wiązać się z poważnymi konsekwencjami na przykład w postaci kosztownych kar. Dowiedz się jak uniknąć ryzyka i zapewnić zgodność organizacji!

Podczas najbliższego webinaru przekonaj się jak rozwiązanie Doxis4 ECM może wesprzeć Twoją organizację w zachowaniu zgodności z ogólnie przyjętymi oraz specyficznymi regulacjami danej branży. Omówimy na przykładzie branży produkcyjnej, jak elastyczne rozwiązanie ECM może wesprzeć zachowanie zgodności w świecie dynamicznie zmieniających się regulacji oraz wyzwań związanych z zarządzaniem dokumentami. Wejdź w świat cyfrowego zarządzania treścią i nie pozwól aby Twoja organizacja ryzykowała w przypadku nieoczekiwanej kontroli.

Podczas webinaru dowiesz się:
  •  Dlaczego zachowanie zgodności powinno być naszym priorytetem.
  • w jakich obszarach rozwiązanie ECM może wesprzeć zachowanie zgodności i ograniczyć ryzyko.
  • Jak spełnić wewnętrzne rygory danej branży w zakresie przechowywania dokumentów i dlaczego nie musi być to skomplikowane? Produkcja doskonałym przykładem.
  • Jak Doxis4 może wspierać procesy i zapewnić bezpieczeństwo organizacji w przypadku nieoczekiwanej kontroli.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top