itintegro logo2015Dynamics Business Forum
E-konferencja, podczas której poznasz działanie systemu ERP

14 pażdziernika 2020 lub 27 października 2020 r. 9:00 – 15:15

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji spotkań ekspertów branży ERP z przedstawicielami biznesu. Dynamics Business Forum on-line to konferencja organizowana z myślą o przedsiębiorcach i menadżerach, którzy chcą zmieniać swoje organizacje poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii. Tym razem wydarzenie odbędzie się wirtualnie, a uczestnicy mają do wyboru jeden z dostępnych terminów – 14.10.2020 i 27.10.2020. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na DynamicsBusinessForum.pl! O Dynamics Business Forum

Cykle konferencji pod szyldem Dynamics Business Forum są organizowane regularnie od 2016 roku. W tym czasie udało nam się spotkać z setkami specjalistów i przedsiębiorców, rozpoczynając dyskusje związane z możliwościami, jakie daje wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w przedsiębiorstwach.

Program Dynamics Business Forum

Uczestnicy Dynamics Business Forum on-line będą mieli szansę uczestniczyć w prelekcjach związanych tematycznie z trendami w biznesie i na rynku technologii wykorzystywanej w przedsiębiorstwach. Konferencja jest odpowiedzią na wyzwania przedsiębiorców, których dotknęły skutki COVID-19 i nie tylko. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy mogą wdrożyć nową strategię. Jej podstawą jest system ERP z zastosowaniem takich rozwiązań jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, OCR, Business Intelligence, Internet Rzeczy, chmura obliczeniowa czy Industry 4.0. Podczas 9 prelekcji eksperci ERP zaprezentują także działanie oprogramowania pod kątem kluczowych funkcjonalności.
  1. W jakim kierunku zmierza świat nowoczesnych technologii – analiza trendów
  2. One Microsoft, czyli jak ścisła integracja rozwiązań zmienia biznes – wprowadzenie do możliwości systemu ERP
  3. Księgowość w systemie ERP – czyli jak zapewnić swojej firmie lepszą widoczność finansową
  4. Nowoczesny controlling w systemie ERP
  5. HR & Payroll Manager – nowości w obszarze zarządzania procesami kadrowo-płacowymi
  6. Zarządzanie projektami – jak realizować projekty na czas i w granicach budżetu
  7. Nowy wymiar produkcji z systemem ERP
  8. Narzędzia wykorzystywane w projektach grupowych
  9. System ERP w chmurze jako naturalny trend rozwoju firm

Uczestnicy będą mieli okazję również wziąć udział w dyskusjach tematycznych w wirtualnych pokojach. Sprawdź pełną agendę.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję!

Wybierz jeden z dostępnych terminów i zarejestruj się na stronie!

 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top