logo proalpha 2018Webinarium: Na kiedy zamówienie możemy być gotowe?

14 czerwca 2019 r., godz. 10:00

W jakim narzędziu tworzycie plan produkcji dla Waszego zakładu?
Szefowie produkcji i planiści to reżyserzy i scenarzyści przedstawienia jakim jest przygotowanie i realizacja produkcji. Podobnie jak na planie filmowym, profesjonaliści z zakresu produkcji potrzebują specjalistycznych narzędzi, które wspierać ich będą w zaplanowaniu i wykonywaniu zadań. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy webinarium prezentujące nowoczesne podejście do zarządzania produkcją w oparciu o oprogramowanie ERP.

Weź udział w bezpłatnych wydarzeniu i poznaj tajniki systemów ERP, które przygotowano z myślą o czwartej rewolucji przemysłowej (Industry 4.0). W czasie spotkania opowiemy o zasobach produkcyjnych i ich wpływie na planowanie produkcji, poruszymy tematy procesów technologicznych stanowiących kluczowy element planowania produkcji, zaprezentujemy metody rejestracji zleceń produkcji i zamówień z uwzględnieniem CTP (Capable to Promise). Zobacz nasze podejście do różnych wariantów symulowania procesu produkcyjnego, oraz jego wizualizację w postaci wykresu Gantta i analizy obciążeń.

POKAŻEMY CI:
  • Modułową budowę i skalowalność nowoczesnego systemu ERP, dzięki której może rosnąć wraz z firmą i jej potrzebami.
  • Jakie jest podejście do tematów planowania i realizacji produkcji w odniesieniu do wyzwań Industry 4.0 i najczęstszych problemów występujących w polskich firmach produkcyjnych?
  • Jaka jest rola zasobów produkcyjnych w kontekście planowania produkcji?
  • Czym jest zapytanie CPT (Capable to promise) i jak wpływa ono na ustalanie realistycznych terminów dostaw?
  • Przykładowy proces produkcyjny od zarejestrowania zlecenia, przez symulację produkcji, po zaharmonogramowanie na wykresie Gantta i analizę obciążeń
  • … i wiele więcej!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top