Dig IT Workshops, czyli konkrety bez marketingowej ściemy

hexcodeW dniach 21-22 stycznia 2016 w Warszawie odbędzie się konferencja Dig IT Workshops przeznaczona dla specjalistów zainteresowanych bezpieczeństwem infrastruktury oraz strategów IT. W gronie prelegentów znajdą się światowej klasy eksperci, m.in. Paula Januszkiewicz, Grzegorz Tworek, czy Kamil Bączyk.Konferencja Dig IT Workshop to dwa dni technicznych warsztatów bez marketingowej otoczki. W programie imprezy znajdują się 4 sesje tematyczne skierowane do wszystkich tych, którzy mają głód wiedzy, szukają inspiracji, a także dla tych, którym wydaje się, że na temat security wiedzą już wszystko. Celem wydarzenia jest promowanie dzielenia się praktyczną wiedzą i doświadczeniem, wzbudzenie ciekawości, szukanie odpowiedzi na pytania: Jak to działa? Dlaczego NIE działa tak, jak powinno?

Pierwszy dzień wydarzenia będzie poświęcony dwóm sesjom warsztatowym. Grzegorz Tworek w czasie sesji Wysoka niezawodność usług w systemach Windows przedstawi mechanizmy działające w systemach Windows, ich zalety, wady i modelowe zastosowania. Uczestnicy spróbują razem zbudować coś ciekawego, a następnie to popsuć i... naprawić. Krzysztof Pietrzak w czasie sesji Claims Authentications a Infrastruktura Windows - czyli nie tylko o ADFS pokaże zmiany w środowisku Windows pod względem zabezpieczeń warstwy uwierzytelniania i identyfikacji użytkowników w środowiskach windowsowych. Poruszy nie tylko temat dodatków w Active Directory wspierających claims, ale pokaże także praktyczne ich wykorzystanie oraz ograniczenia, jakie wynikają z ich użycia.
Dig IT Workshops to seria intensywnych warsztatów technicznych poświęconych bezpieczeństwu infrastruktury IT. To wydarzenie dla tych, którzy od konferencji oczekują czegoś więcej, niż tylko spotkania. Organizując to wydarzenie całkowicie rezygnujemy z sesji sponsorowanych – stawiamy wyłącznie na merytoryczne, techniczne prelekcje. Swoją olbrzymią wiedzą i bogatym doświadczeniem dzielić się będą uznani eksperci z dziedziny zarządzania oraz bezpieczeństwa IT. To eksperci z darem przekazywania wiedzy, doceniani przez uczestników konferencji IT na całym świecie. Warto skorzystać z okazji i zadawać pytania tym, którzy poświęcają miesiące na dogłębne zbadanie z pozoru błahych rzeczy, które w rzeczywistości mogą zaburzyć funkcjonowanie infrastruktury. – powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, organizator konferencji.
Warsztat Pauli Januszkiewicz Securing Windows Infrastructure Workshop w drugim dniu konferencji pozwoli zagłębić się w kluczowe aspekty rozwiązywania problemów z infrastrukturą, w szczególności w to, jak zoptymalizować zagrożenia środowiska IT poprzez konfigurację różnego rodzaju ustawień lub wdrożenie ogólnodostępnych rozwiązań. Kamil Bączyk w czasie SharePoint Search Tuning: Tune Up Your SharePoint Search Experience pomoże z kolei słuchaczom opanować takie zagadnienia jak SharePoint Search Topology, Search Configuration, Federated Search czy techniki tuningu: Performing Queries, Tune up the Service, Ranking Models.

Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.dig-it.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top