Autonomiczny WMS firmy Oracle

ORACLE - ERP, Business Intelligence, CRMFirma Oracle poinformowała o udostępnieniu najnowszej wersji aplikacji do zarządzania magazynami Oracle Warehouse Management. Klienci zyskują większą elastyczność dzięki możliwości wdrożenia tej wersji jako samodzielnego rozwiązania.

{MosModule module=RFID_Dzial}

Klienci mogą obecnie korzystać z najnowszych, najlepszych w branży funkcji zarządzania magazynami oferowanych przez Oracle bez konieczności przeprowadzania odpowiedniej aktualizacji pakietu Oracle E-Business Suite.

Oracle Warehouse Management obsługuje również wcześniejsze wersje pakietu Oracle E-Business Suite i pozwala przeprowadzać operacje magazynowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet podczas aktualizowania systemu ERP czy prac konserwacyjnych.

Najnowsza wersja aplikacji Oracle Warehouse Management może być wdrażania jako rozwiązanie samodzielne lub jako składnik pakietu ERP Oracle E-Business Suite.

Klienci mogą osiągać szybki zwrot z inwestycji dzięki nowym, elastycznym opcjom wdrażania, które obejmują obsługę następujących elementów:

  • Wielu systemów rejestrowania zamówień z jednym niezależnym mechanizmem realizacji zamówień.
  • Wielu systemów gospodarki magazynowej obsługiwanych przez jeden globalny system ERP, co zapewnia lepszą integrację informacji z łańcucha dostaw oraz zgodność z przepisami.

Rozwiązanie Oracle Warehouse Management oferuje funkcje obsługi procesów planowania i realizacji, które pozwalają odpowiedzialnym kierownikom lepiej planować przepływ pracy w centrach dystrybucji i nim zarządzać. Dodatkowe korzyści:

  • Przejrzyste dane o stanach magazynowych, co ułatwia zarządzanie zamówieniami i pozwala realizować je w krótszym czasie.
  • Lepszy dostęp do danych o czasie realizacji zamówień i dostępności siły roboczej.
  • Kompleksowe dane na temat zapasów i zamówień w całym łańcuchu dostaw, co umożliwia lepsze planowanie i reagowanie w czasie rzeczywistym na zmiany w popycie i podaży.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top