Horizon zarządza magazynem z Consafe Logistics

CONSAFE LOGISTICS - systemy WMS, zarządzanie magazynem, WMSConsafe Logistics wdrożył Effect 3.0. - rozwiązanie klasy WMS (Warehouse Management System) do zarządzania magazynem w firmie Horizon. Firma Horizon świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy oraz Azji. Ponadto w ramach usług outsourcingowych, oferuje firmom magazynowanie i konfekcjonowanie towarów. Effect 3.0. wspiera efektywne zarządzanie magazynem i logistyką w magazynie położonym w Garwolinie.
Dla firmy Horizon najważniejsze było wdrożenie systemu, który umożliwia obsługę wielu firm przechowujących towary w naszym magazynie, dynamiczną zmianę sposobów kompletacji, generowanie raportów oraz dostęp do stanów magazynowych poprzez stronę internetową. - mówi Tomasz Kamaszewski właściciel firmy Horizon.
Biorąc pod uwagę potrzeby firmy Horizon, zaproponowaliśmy rozwiązanie WMS typu standalone – mówi Piotr Chmielewski Project Manager z Consafe Logistics – co oznacza, że zlecenia przyjęć i wydań są generowane w systemie Effect 3.0., a nie w systemie ERP. System do zarządzania magazynem ma standardowe funkcjonalności, takie jak: obsługa partii, dat przydatności, numerów seryjnych, dat produkcji. Co ważne, Effect 3.0 ma rozbudowane raporty, moduły świadczeń, co oznacza możliwość rozliczania wartości wykonywanych świadczeń na rzecz danego właściciela.
WMS firmy Consafe Logistics pozwoli zarówno na optymalną obsługę procesów logistycznych, jak i zarządzanie przestrzenią magazynową. Czas implementacji był rekordowo krótki i wyniósł miesiąc. Do obsługi aplikacji wykorzystano terminale mobilne dostarczone przez firmę Consafe Logistics. Kluczowe korzyści z wdrożenia Effect 3.0 to m.in: dostęp pracowników do pełnych i aktualnych danych o towarach, możliwość śledzenia przepływu towarów od momentu przyjęcia do wydania z magazynu, podgląd stanów poprzez stronę www.

Źródło: www.consafelogistics.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top