Za kim jesteś? Bądź za dzieciakami! Rusza akcja na Euro 2024 i sezon szkolny 2024/2025
anegis 2018ANEGIS i Fundacja CHOPS zapraszają do udziału w akcji charytatywnej, która łączy pasję sportową z pomocą potrzebującym. Dorzuć cegiełkę na zbiórkę CHOPS, typuj wyniki meczów Mistrzostw Europy 2024 i wygraj nagrody.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Celem akcji „Kibicuję – pomagam” jest zebranie funduszy na zakup wyprawek szkolnych dla podopiecznych CHOPS na sezon 2024/2025.

Jak to działa?

Każdy może wziąć udział w akcji – wystarczy wpłacić min. 20 zł na zbiórkę prowadzoną przez Fundację CHOPS na stronie https://pomagam.pl/kibicuje-pomagam, a następnie zarejestrować się na platformie https://www.kibicuj-z-anegis.pl , używając tego samego loginu, który został podany przy wpłacie na zbiórkę. W serwisie zbierasz punkty za trafione wyniki meczów Euro 2024.

Udział w zabawie nie tylko przynosi emocje związane z piłkarskimi zmaganiami, ale także przekłada się na realną pomoc dla dzieci z Fundacji CHOPS.

Wszystkie środki zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na zakup wyprawek na sezon szkolny 2024/2025.

Co można wygrać?

Osoba, która zdobędzie największą liczbę punktów w trakcie zabawy, otrzyma replikę Pucharu Euro 2024 ufundowaną przez firmę ANEGIS oraz nagrody od partnerów akcji - FOOTBALL MAT, Ecobike Rowery Elektryczne i LukDruk.pl.

Zapraszamy nie tylko miłośników piłki nożnej, ale każdego, kto chciałby poczuć emocje na Euro 2024, a przy okazji pomóc dzieciakom. Każda wpłata ma znaczenie i wspiera dzieci na starcie ich edukacji.

Portal ERP-VIEW.PL objął patronat medialny nad akcją.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top