Infor wspomaga strategię cyfrową Nutreco
Infor® poinformował, że spółka Nutreco, światowy lider w dziedzinie rozwiązań i usług dla akwakultury oraz branży związanej z żywieniem zwierząt, wdrożyła system Infor CloudSuite Food & Beverage. Z efektów wdrożenia, opartego o rozwiązania Amazon Web Services (AWS), korzysta 3600 użytkowników w ponad 100 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w 37 krajach. Świadczy to o tym, jak skalowalne i niezawodne są usługi chmurowe Infor oraz branżowa platforma w chmurze multi-tenant.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
W pełni zintegrowana z systemami zewnętrznymi Nutreco platforma Unite ułatwia standaryzację i tworzenie raportów zbiorczych na całym świecie. Na ich podstawie możliwa jest z kolei optymalizacja zintegrowanych cykli planowania biznesowego na potrzeby firmy, a także usprawnienie zarządzania najbardziej wydajnymi poziomami zapasów i terminowością dostaw.

Projektując swoją strategię cyfrową, Nutreco potrzebuje globalnej, opartej na chmurze platformy do planowania zasobów przedsiębiorstwa, która umożliwia konsolidację oraz kontekstualizację krytycznych informacji, a także przekazywanie ich 3600 użytkownikom. Nowa platforma Infor Unite harmonizuje procesy biznesowe i zmniejsza ryzyko operacyjne. Wdrażanie nowych funkcji, wykonywanie prac konserwacyjnych i operacyjnych, a także aktualizacje prawne oraz związane z bezpieczeństwem przeprowadzane są automatycznie. Gwarantuje to, że rozwiązanie Nutreco jest zawsze aktualne.

Zrównoważony rozwój nadaje kierunek strategii i programowi Nutreco. Spółka publikuje coroczne raporty dotyczące zrównoważonego rozwoju już od 2016 roku. System Unite organizuje wszystkie istotne punkty danych w wielowymiarowym, oznaczonym formacie.

Ułatwia to Nutreco generowanie przejrzystych i zautomatyzowanych raportów na temat zrównoważonego rozwoju.

Według Erika Beckersa, dyrektora ds. IT w Nutreco, współpraca, synergia i otwarty dialog pomiędzy Nutreco i Infor były kluczem do sukcesu projektu. „Infor wyróżnia nie tylko gotowość do współpracy i opracowywania skutecznych rozwiązań spełniających nasze specyficzne wymagania, lecz także zdolność reagowania na wszelkie problemy lub potrzeby rozwojowe. Wszystko to sprawia, że Infor jest solidnym, innowacyjnym oraz godnym zaufania partnerem. Przy wyborze partnera w dziedzinie planowania zasobów przedsiębiorstwa stanowiło to dla nas główny wyróżnik”.

Połączenie ustandaryzowanych procesów biznesowych i technologii eksploracji procesów odgrywa niezwykle istotną rolę, szczególnie przy włączaniu nowo nabytych jednostek operacyjnych Nutreco. Eksplorację procesów wykorzystuje się nieustannie do optymalizacji procesów biznesowych. Wpływa ona pozytywnie na zadowolenie użytkowników i skuteczność transakcji biznesowych, a także umożliwia nam opracowywanie odpowiednich szkoleń” – dodaje Erik Beckers.


To właśnie Infor oferuje całkowicie chmurowe, skalowalne, bezpieczne i nowoczesne rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Składają się na nie funkcje obejmujące eksplorację procesów, sztuczną inteligencję oraz RPA (Robotic Process Automation, zrobotyzowaną automatyzację procesów). Ponieważ Infor zarządza rozwiązaniem chmurowym multi-tenant, cechującym się nowoczesną strukturą API (Application Programming Interface, interfejs programowania aplikacji), my możemy skoncentrować wszystkie zasoby na naszej strategii transformacji cyfrowej i wprowadzać przyszłościowe innowacje. Zapewniamy naszej firmie rozwiązanie cyfrowe, wykorzystujące sprawdzoną, najnowocześniejszą technologię, którym opiekuje się Infor. Dzięki temu my, jako Nutreco, możemy skupić się na dostarczaniu wartości. Na tym właśnie polega nasze partnerstwo – wyjaśnia.


Jak mówi Hein Kivits, menadżer krajowy Infor i starszy dyrektor sprzedaży na kraje Beneluksu, partnerstwo Nutreco i Infor trwa już od kilku lat.

W jego ramach skupiamy się nie tylko na wzajemnej wartości biznesowej, ale także na wspólnym rozwoju i wdrażaniu naszych nowych technologii w Nutreco. Dzięki przejściu na naszą aktualizowaną na bieżąco platformę CloudSuite Food & Beverage spółka Nutreco może korzystać z nowych możliwości i technologii opartych na sztucznej inteligencji i zaawansowanej zrobotyzowanej automatyzacji procesów – wyjaśnia Hein Kivits.


Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top