COMARCHPlatforma Apfino jako pierwszy fintech na polskim rynku wprowadziła w systemach ERP płatności natychmiastowe dla segmentu B2B za pomocą linku do szybkiej płatności online na fakturze. Płatności online są już bardzo dobrze znane wśród osób, które robią zakupy lub korzystają z usług przez Internet, ale do tej pory był to powszechny mechanizm jedynie w sektorze B2C.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Uruchomienie usługi linku do płatności na platformie finansowej Apfino jest bezpłatne. Prowizję za przelew ponosi płatnik. Po wykonaniu płatności przez kontrahenta, przedsiębiorca otrzymuje środki pieniężne na swoje konto bankowe już po kilku minutach – nie ma konieczności czekania na sesje wychodzące i przychodzące. Natomiast informacja o dokonanej płatności jest natychmiastowo odnotowywana w Apfino.

Link do płatności na fakturze to szybki dostęp do pieniędzy zarówno dla sprzedającego oraz szereg korzyści dla kontrahenta:
  • wygodny i prosty sposób zapłaty – brak konieczności wpisywania danych do przelewu, eliminacja pomyłek,
  • bezpieczna transakcja przy pomocy unikalnego linku,
  • możliwość opłacenia faktury szybkim przelewem lub BLIKiem.
W Apfino w pierwszej kolejności skupiliśmy się na dostarczaniu usług finansowych dla klientów systemów Comarch ERP, ale jednocześnie budujemy kompleksowy portal do prowadzenia firmy. Pracujemy nad szeroko pojętymi płatnościami online i już możemy zaprezentować pierwsze efekty: natychmiastowe płatności na fakturach B2B wystawianych w Comarch ERP – mówi Łukasz Rozlach, wiceprezes spółki Comarch Finance Connect, która jest właścicielem Apfino.


Apfino to platforma dla przedsiębiorców, oferująca szereg usług finansowych, które pozwalają dbać o płynność finansową biznesu. Dzięki Apfino z poziomu jednego portalu można kompleksowo zarządzać finansami swojej firmy. Ponadto, poprzez integrację z systemami Comarch ERP, przedsiębiorca ma możliwość automatyzować procesy finansowe i kontrolować przepływy pieniężne na bieżąco.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top