Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie podpisało kontrakt o wartości ponad 5,5 mln złotych na zakup i wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces zarządzania inwestycjami z polską spółką Hadrone.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2022 
 
Jak pokazują badania, nawet 70 proc. projektów kończy się niepowodzeniem. Wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces zarządzania projektami pozwala na zmniejszenie wskaźnika niepowodzeń do 20 proc. lub poniżej. To dlatego duże i nowoczesne firmy coraz częściej decydują się na wykorzystanie oprogramowania PPM - Project Portfolio Management.

Narzędzia takie pomagają firmom w zarządzaniu wieloma projektami jednocześnie. Zapewniają efektywną alokację i zarządzanie zasobami w firmie i to właśnie oszczędności - zarówno w ujęciu budżetu jak i w czasie ich realizacji - są główną motywacją stojącą za wdrożeniami PPM.

Oprogramowanie Hadrone PPM upraszcza zarządzanie projektem i monitorowanie portfela, a także podejmowanie decyzji dotyczących realizacji obecnych oraz wyboru przyszłych projektów, dzięki dostarczaniu pełnej wiedzy o statusie projektów w portfolio.<BR
Wdrożenie Hadrone w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie jest ogólnopolskie i obejmuje Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej oraz wszystkie Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej wraz z podległymi jednostkami.

Portfel projektów zarządzanych w oprogramowaniu Hadrone PPM w PGW Wody Polskie będzie obejmował kilkaset zadań inwestycyjnych i remontowych, z których największe są warte dziesiątki, a nawet setki milionów złotych.

Narzędzie będzie dostarczane w chmurze, z wykorzystaniem środowiska Microsoft Azure.

Wdrożenie w Wodach Polskich to prawdopodobnie największe wdrożenie oprogramowania klasy PPM w Polsce, a na pewno największe wdrożenie polskiego rozwiązania klasy PPM – mówi Remigiusz Orzechowski, doktor nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania, wykładowca SGH oraz założyciel i prezes Hadrone i dodaje: – Wody Polskie to nie pierwsza instytucja państwowa, która zdecydowała się na wdrożenie naszego narzędzia do zarządzania portfelem projektów. Wśród naszych klientów są już m.in. NFZ czy Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Z doświadczenia wiemy, że Hadrone PPM świetnie sprawdza się w tego typu organizacjach i usprawnia pracę nad setkami projektów, które prowadzone są przez organy publiczne.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top