Firmy Colt Technology Services oraz Equinix, globalny dostawca centrów danych, ogłosiły strategiczne partnerstwo. Połączenie sieci Colt IQ Network z chmurowym ekosystemem Equinix zapewni bezpieczną, szerokopasmową łączność z usługami w chmurze na żądanie.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
Dzięki partnerstwu z Equinix i połączeniu z Equinix Cloud Exchange ™, Colt jeszcze bardziej powiększy swój ekosystem, dostarczając dostęp do ponad 50 dostawców usług w chmurze. Klienci Colt skorzystają również z bezpośredniej, bezpiecznej i szerokopasmowej łączności z globalną platformą centrów danych Equinix, w kluczowych obszarach metropolitalnych. Przedsiębiorstwa intensywnie wykorzystujące przetwarzanie informacji będą mogły szybciej wdrażać innowacje, poprzez szybkie włączanie usług chmurowych, dostarczanych przez największe biznesowe ekosystemy na świecie.

Łączność leży u podstaw działania dzisiejszych przedsiębiorstw, niezależnie od tego, czy są one w trakcie cyfrowej transformacji czy też dopiero wkraczają w erę cyfryzacji. Współpracując z Equinix, rozwijamy nasz cyfrowy ekosystem, aby moc chmury dotarła do samego serca inteligentnego przedsiębiorstwa – powiedział Tom Regent, dyrektor handlowy Colt. – Elastyczna, skalowalna łączność na żądanie z usługami w chmurze, w połączeniu z różnorodnością oferty Colt wyznacza nowy standard usług – podkreślił.


Dotychczasowi klienci Equinix będą mogli korzystać z usług łączności na żądanie, opartych na sieci Colt IQ Network - jednej z pierwszych, która dostarcza funkcje dostępne na żądanie, płatne zgodnie z rzeczywistym użyciem do centrów danych Equinix w Europie. Klienci mogą dostosować wymagania dotyczące przepustowości i skalować je w górę i w dół, w czasie niemal rzeczywistym, a także skorzystać z łączności bezpośrednio z budynków korporacyjnych do chmury za pośrednictwem dedykowanego dostępu do chmury firmy Colt.

Aby wspierać skuteczną transformację cyfrową, globalne przedsiębiorstwa muszą mieć dostęp do wszechobecnych usług w chmurze, gdziekolwiek się znajdują i kiedy tylko zajdzie taka potrzeba – powiedział Jim Poole, wiceprezes ds. rozwoju ekosystemu w Equinix. – Dzięki współpracy, Colt i Equinix mogą wykorzystać swoje silne, uzupełniające się pozycje w ekosystemie chmury, aby pomóc firmom sprostać tym potrzebom i przyspieszyć ich cyfrową transformację. Usługi na żądanie firmy Colt zapewniają innowacyjny sposób dostarczania elastycznej łączności, konsumowanej za pośrednictwem portalu i dostarczanej w czasie rzeczywistym.


Klienci korporacyjni Colt już korzystają z łączności z chmurami publicznymi i prywatnymi, w tym Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure i Google Cloud Platform za pośrednictwem usługi Colt Dedicated Cloud Access oraz łączności między centrami danych za pośrednictwem Colt DCNet.

Źródło: Colt

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top