autoid logoJeszcze kilka lat temu nikomu nie przechodziło przez myśl, że swój biznes można oprzeć o chmurę danych. Większość firm jest sztywno przyzwyczajona do rozwiązań On Premise tj. instalowanych fizycznie u siebie. Przecież tak zapisywane dane są bezpieczne, nikt do nich nie ma dostępu oprócz uprawnionych osób oraz mamy realną kontrolę nad tym, co się dzieje z systemem. Czy aby na pewno nie można tego zrobić prościej?

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Co by było, gdyby Twój biznes był dostępny z dowolnego urządzenia niezależnie od miejsca, w którym jesteś? Wszystkie aplikacje w ramach jednej zintegrowanej platformy z dostępem do danych tu i teraz? Bez angażowania dodatkowych środków na infrastrukturę, zatrudniania dodatkowych ludzi do serwisu i obsługi? I to wszystko w ramach aplikacji webowej?

Do tej pory wszyscy sądzili, że takie podejście jest błędne. Często infrastruktura IT to znaczący koszt związany z daną inwestycją a przecież to nie jest wszystko. Do tego trzeba doliczyć koszt związany z utrzymaniem takiej serwerowni. A można zrobić to znacznie prościej w ramach jednej usługi, którą pragniemy Państwu przedstawić.

Wychodząc trochę przed szereg i budując założenia do naszej platformy webUNIS, chcemy pokazać, że jest możliwość łączenia tych dwóch światów dzięki rozproszonej infrastrukturze (serwer bazodanowy, serwer aplikacji, końcówka klienta w formie adresu w przeglądarce). Architektura trójwarstwowa daje elastyczność rozbudowy i adaptacji w różnych środowiskach. Rozwiązania w chmurze mogą i są tak samo, a nawet bardziej bezpieczne i mniej kosztowne w ujęciu amortyzacji całego projektu. Tak również podchodzimy do oferty dla naszych Klientów, elastycznej, dopasowanej do ich profilu działalności i nadarzających wraz z ich rozwojem. Od momentu zakupu i samego wdrożenia nie muszą upływać lata. Możesz rozpocząć produkcję w kilka tygodni korzystając z standardowych ścieżek systemowych popartych analizą sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw w polskich realiach rynkowych.

Korzystając z tych mechanizmów zarządzanie produkcją, planowanie produkcji, workflow, wyliczanie produkcji w toku może być bardziej intuicyjne i prostsze. Produkcja jednostkowa lub produkcja seryjna nabiera nowego znaczenia i może ze sobą współistnieć bez konieczności wymiany programu do planowania produkcji.

Kluczowe cechy UNIS PRO CLOUD:
  • Brak ukrytych opłat Proste i przejrzyste zasady współpracy. Bez dodatkowych gwiazdek, numerków i małych druczków. Jedna opłata w ramach umowy SAS
  • Wielokanałowe wsparcie
  • W ramach wybranego wariantu chmury wspieramy Cię w Twoim biznesie. Nie jesteś pozostawiony sam sobie. Chętnie udzielimy Ci stosownych porad, a w przypadku pojawienia się błędu dołożymy starań, aby powstały problem jak najszybciej usunąć.
  • Zaawansowana platforma webowa Nasze rozwiązanie działa w ramach architektury trójwarstwowej, gdzie mamy serwer aplikacji, serwer bazodanowy oraz klienta w postaci adresu w przeglądarce. Całość jest obsługiwane przez naszą Chmurę danych.
  • Bez długotrwałych zobowiązań Możesz z nami podpisać umowę na rok lub na dłuższy okres. To takie proste. Sam podejmij decyzję, co będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne
  • Darmowe aktualizacje W ramach posiadanych licencji otrzymasz zawsze najnowszą i najbardziej stabilną wersję systemu i to bez dodatkowych opłat z tym związanych! 
  • Licencja pływająca Wybierz odpowiedni wariant ze względu na ilość osób pracujących równolegle. Nie jesteś ograniczony na sztywno ilością użytkowników.

Aktualnie prowadzenie biznesu szczególnie w obszarze produkcyjnym jest obarczone dużym ryzykiem niepewności. Hamulcem tutaj jest czynnik ludzki. Niedostępność tego zasobu bezpośrednio rzutuję na łańcuch dostaw, produkcję, jak i transport. Dzięki naszemu rozwiązaniu masz dostęp do narzędzi planistycznych, które ułatwią Ci maksymalne wykorzystanie dostępnych zasobów (maszynowych, surowców i ludzkich). Brak obsadzonych wszystkich gniazd i maszyn nie jest blokadą, a możliwością sprawdzenia innych kombinacji planistycznych.

Źródło: www.autoid.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top