dsrDSR S.A. wyróżniona została w tytułem Innowacyjna Firma 2019. Spółka została doceniona za rozwiązanie EAM 4FACTORY, będącym jednym z kolejnych propozycji z pakietu DSR dla firm produkcyjnych, dedykowane dla działów utrzymania ruchu.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
EAM 4FACTORY wyraźnie zaznaczyło swą obecność obok takich firm jak: Polska Grupa Energetyczna PGE, Grupa Lux Med, Netia.

EAM 4FACTORY służy do efektywniejszego zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa po jego odpowiednim wdrożeniu zależnym od szczegółowych wymagań użytkowników oraz z ciągłym serwisowaniem i ulepszaniem w modelu Software as a Service. Do stworzenia i użytkowania systemu wykorzystuje się najnowocześniejsze narzędzia platformy obliczeniowej w chmurze - Microsoft Azure.

System usprawnia optymalizację procesu produkcji dzięki prewencyjnym i predykcyjnym działaniom, zmniejszającym czas trwania wszelkich przerw produkcyjnych, wynikających z nieplanowanej niedostępności maszyn. Pozwala osiągnąć pełną identyfikowalność wykonywanych działań oraz zwiększenie produktywności maszyn i urządzeń. Uzupełnia brakujące funkcjonalności systemów ERP. Możliwa jest bezpieczna praca na wszystkich urządzeniach z użyciem przeglądarki internetowej, a także w aplikacji mobilnej.

Źródło: www.dsr.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top