suncode logoFirma DocuSign rozpoczęła działalność w 2003 roku. Stała się pionierem w dostarczaniu podpisów elektronicznych firmom na całym świecie. Od początku istnienia spółka chciała zrewolucjonizować podejście firm do zarządzania dokumentami. DocuSign zautomatyzowało wykonywane codzienne czynności w pracy, podczas tworzenia, podpisywania i zarządzania dokumentacją i umowami. Przedsiębiorstwo dostarcza bezpieczne i certyfikowane rozwiązanie umożliwiające składanie podpisów formie elektronicznej, dostępne z każdego miejsca.
 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
DocuSign posiada 70% udziałów światowego rynku podpisów cyfrowych. Ponad pół miliona użytkowników korzysta z płatnych rozwiązań dostarczanych przez wiodącego producenta w niemal 200 krajach. Głównymi założeniami firmy są: wyeliminowanie papieru w biurach, automatyzacja realizowanych procesów, co w konsekwencji przekłada się na redukcję pracy manualnej, wzrost wydajności i oszczędności wynikające ze zmniejszenia przetwarzania dokumentów w archaicznej formie papierowej.

DocuSign służy ziemi poprzez ochronę lasów, w których bierze czynny udział, jako firma przyjazna naturze. Spółka staje w obronie przyrody, również dzięki wyeliminowaniu wykorzystania papieru w korporacjach. Poza wycinaniem lasów na potrzeby produkcji papieru, zostaje zużytych miliony litrów wody oraz otrzymujemy w zamian ogromne ilości zanieczyszczeń i dodatkowego CO2. Tylko w tym roku spółka przekaże 1,5 miliona dolarów na organizacje ratujące światowe lasy i walkę o ochronę surowców odnawialnych planety. Jeśli chcesz działać ekologicznie sprawdź, co możesz zrobić dla swojej planety na dostępnym kalkulatorze, który wyliczy ile możesz zaoszczędzić naturalnych zasobów dzięki DocuSign.

DocuSign w Plus Workflow

Platforma Plus Workflow w powiązaniu z wiodącymi krajowymi oraz międzynarodowymi usługami podpisu elektronicznego urzeczywistnia koncepcję „paperless”, czyli podejście stopniowej eliminacji dokumentów papierowych z przedsiębiorstw. Tego typu redukcja dokumentów jest możliwa m.in. dzięki zaufanym i certyfikowanym podpisom elektronicznym składanym na dokumentach elektronicznych w systemie Plus Workflow, unikając tym samym ich wydruku oraz podpisywania odręcznego. Dlatego zostaliśmy partnerem światowego lidera w zakresie podpisów elektronicznych – DocuSign. DocuSign był łączony dotychczas z ponad 350 systemami i aplikacjami. Dzięki temu platforma w łatwy sposób może zostać zintegrowana z Plus Workflow i umożliwi korzystanie z podpisów również w polskiej wersji, platforma jest dostępna w 48 językach.

Paperless znajduje zastosowanie nie tylko wewnątrz organizacji, ale coraz częściej podczas składania oświadczeń woli, wniosków czy zawierania umów z klientami zewnętrznymi przedsiębiorstwa będącymi zarówno podmiotami gospodarczymi jak i osobami fizycznymi. Dziesiątki umów dziennie przewija się przez administrację w ciągu dnia pracy, począwszy od korespondencji, faktur po zatwierdzanie umów. Od tej chwili przy pomocy DocuSign można złożyć podpis w ciągu kilku sekund na dokumencie bez zbędnej zwłoki, wszystko z zapewnianiem należytych zasad bezpieczeństwa. Poza podpisami elektronicznymi DocuSign jest producentem aplikacji DocuSign Click, która zarządza wyrażonymi zgodami użytkownika online. Usprawnienie często wykorzystywane jest na rynku e-commerce. Klient w szybki i łatwy sposób może wyrazić zgodę na standardowe umowy, jak warunki zakupu, platformy, politykę prywatności, ujawnienie informacji i inne. Aplikacja wykorzystuje rozwiązanie typu clickwrap, a użytkownik przekazuje zgodę przez wybranie i kliknięcie w przycisk „Zgadzam się”, co zostaje zapisane w systemie.

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top