senetic logoPrzedsiębiorstwo Senetic zajmujące się sprzedażą oprogramowania oraz rozwiązań sieciowych i serwerowych może pochwalić się znacznym wzrostem obrotów. Firma stale się rozwija, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Wyniki finansowe Senetic pozwoliły osiągnąć wysoką pozycję w raporcie TOP200.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
Systematyczność to odpowiednia droga rozwoju, która skutkuje wieloma sukcesami

Senetic od wielu lat chwali się nie tylko wzrostem obrotów, lecz także zdobytymi nagrodami. W roku ubiegłym Senetic otrzymał tytuł Partnera Roku Microsoft. Senetic może pochwalić się wysoką pozycją w zestawieniu Computerworld TOP200 z przychodami przekraczającymi 314 milionów złotych za rok 2018. Warto przypomnieć, że przychody w 2017 roku wyniosły około 265 milionów a w 2016 firma zanotowała przychód wynoszący 243 miliony. Wyniki te potwierdzają stały rozwój przedsiębiorstwa na przestrzeni lat.

Senetic to poważny gracz na rynku. Marka zdobywa wiele nagród i wyróżnień

Wyniki finansowe firmy mówią same za siebie. Sukces przedsiębiorstwa to efekt konsekwentnie rozwijanego portfolio, które z kolei umacnia pozycję marki zarówno na rynku polskim, jak i rynkach międzynarodowych. To potwierdza, że, systematyczna praca i pogłębianie kompetencji pracowników to przepis na sukces.

Jak informuje Łukasz Bojar wiceprezes w firmie Senetic “Nasz sukces nie byłby możliwy bez koncentracji na kliencie, jego potrzebach i możliwościach, które zyskuje dzięki rozwiązaniom Microsoft, a także wiedzy naszych specjalistów”.

Senetic został doceniony przez najpopularniejszego na świecie producenta oprogramowania za wkład w rozwój sprzedaży licencji oferowanych w modelach ESD, OEM oraz FPP. Dzięki temu dziś przedsiębiorstwo może pochwalić się oznaczeniem “Zaufany Sprzedawca Microsoft Devices & Software”. Największym jednak osiągnięciem przedsiębiorstwa było zdobycie nagrody w konkursie Polska Firma - Międzynarodowy Czempion w kategorii Eksporter: Polska Firma Prywatna - małe i średnie przedsiębiorstwa. Dlaczego to takie ważne? Senetic stanął na podium obok tak znanych marek jak Amica czy CCC. Wygrana w konkursie to dowód, że firma jest świetnym partnerem w biznesie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ekspercka wiedza stały się podstawą do realizacji projektu edukacyjnego – Senetic Academy. Jego celem jest poszerzanie wiedzy administratorów IT i zaawansowanych użytkowników, by mogli ją wykorzystywać w codziennej pracy lub na własne potrzeby. Spore zainteresowanie kursem “Administrator sieci UniFi” spowodowało, że obecnie przygotowujemy kolejny cykl szkoleniowy związany z pakietem Office365. Chcemy osiągnąć jeszcze więcej i wiemy, że mamy kompetencje i możliwości, by nasza ekspansja zataczała coraz szersze kręgi. Nie zapominamy jednak, że w centrum naszego zainteresowania jest zawsze klient. Ich liczba i zadowolenie pozwalają nam stale się rozwijać. To bezcenne doświadczenie. Cieszymy się małymi sukcesami, aby doceniać te większe.” - informuje Łukasz Bojar.


Senetic uznaje, że bardzo ważne jest innowacyjne podejście

Senetic wierzy, że wszystkie firmy powinny mieć równy dostęp do technologii. Dlatego jednym z głównych celów strategicznych jest dotarcie do wszystkich rynków na świecie. Przedsiębiorstwo dostarcza produkty i usługi, które nie są dostępne w ofercie lokalnych dystrybutorów. To wyróżnia Senetic na tle konkurencji. Ekspansja zagraniczna sprawia, że przed firmą ciągle pojawiają się niemalże nieograniczone możliwości rozwoju. Prowadzenie działalności na rynkach lokalnych przyczynia się do poszerzania wiedzy, którą następnie pracownicy mogą sprawnie wykorzystywać podczas identyfikowania potrzeb klientów. Obecnie Senetic może pochwalić się tym, że obejmuje sprzedażą aż 145 krajów oraz 82 sklepy online. Firma ma 27 spółek zagranicznych.

Pracownicy Senetic na bieżąco śledzą trendy związane z rozwojem nowych technologii oraz tego, w jaki sposób zmieniają one świat i społeczeństwo. Każda osoba związana z przedsiębiorstwem wie, że należy postępować zgodnie z misją firmy:  To support companies around the world with the best-in-class products and services, while challenging ourselves to always deliver more than expected. 

Wzrastająca sprzedaż odzwierciedla zaufanie, jakim klienci darzą Senetic jako dostawcę IT. Senetic jest dumny z tego, że może wspierać rozwój i cyfryzację MŚP na wszystkich kontynentach.

Źródło: www.senetic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top