sentelogo 120Wyniki tegorocznego rankingu Diamenty Forbesa były znane już kilka miesięcy temu, lecz uroczyste gale rozdania nagród w poszczególnych województwach rozłożono w czasie. Gala na Dolnym Śląsku odbyła się 17. maja w Hotelu Monopol. Statuetka w kategorii firm od 5 do 50 milionów przychodów trafiła do Sente.


 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
Powód do dumy

Diamenty Forbesa to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w kraju. Ranking powstaje na podstawie danych dotyczących przychodów firm oraz tempa rozwoju. W kategorii firm z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln Sente zajęło 1. miejsce w rankingu Dolnego Śląska oraz 9. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Jak podkreśla Prezes Sente, Daniel Urban, wysokie lokaty w zestawieniu Diamenty Forbesa to rezultaty zmian, które zaszły w firmie:

Myślę, że ten sukces jest efektem zaangażowania wszystkich naszych pracowników, całej naszej firmy. To pokazuje siłę zmian, które zaszły w Sente w ciągu kilku ostatnich lat. Odeszliśmy od tradycyjnego modelu zarządzania na rzecz dużej autonomii zespołów i wpływu każdego z nas, każdego z pracowników, na rozwój firmy. Rezultaty pokazują nam, że zmiany były dobrą decyzją.


Lata dynamicznego rozwoju

Sente specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla szybko rozwijających się firm. Wspiera rozwój firm handlowych i produkcyjnych tworząc dedykowane systemu ERP, WMS, MRP i CRM. Firma może pochwalić się średnim wzrostem przychodów na poziomie niemal 160%. Tak dynamiczny rozwój to efekt nastawienia na partnerską współpracę z klientami i wspólne osiąganie celów biznesowych.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top