Cyfrowa transformacja w magazynie - praktyczny poradnik
sentelogo 120Od kilku lat cyfrowa transformacja jest wskazywana jako jeden z głównych trendów w rozwoju biznesu. Przedsiębiorcy nie tylko znają tę koncepcję, ale również coraz intensywniej poszukują możliwości jej wykorzystania w swoich firmach. Okazuje się jednak, że nadal niewiele jest informacji na temat praktycznego wymiaru cyfrowej transformacji i jej zastosowania w biznesowych realiach.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
Specjaliści Sente wraz z ekspertami w dziedzinie procesów intralogistycznych opracowali poradnik, który stanowi przegląd metod wdrożenia cyfrowej transformacji w magazynach firm handlowych.

Cyfryzacja czy cyfrowa transformacja?
Cyfrowa transformacja często jest stawiana na równi z takimi pojęciami jak cyfryzacja i digitalizacja. Nie jest to prawidłowe podejście, dlatego na początku publikacji wyjaśnione zostały różnice pomiędzy tymi pojęciami. Kolejne rozdziały materiału to obszrne omówienie roli, jaką pełni magazyn w transformacji całego przedsiębiorstwa. Poszczególne rozdziały dostarczają odpowiedzi na kluczowe pytania:
  • Czy cyfrowa gospodarka potrzebuje fizycznej logistyki?
  • Jak wykorzystać cyfryzację i automatyzację w zwiększaniu wydajności procesów intralogistycznych?
  • W jaki sposób inteligentne systemy zarządzania zmieniają sposób organizacji pracy i zwiększają potencjał magazynu?
Automatyzacja i inteligentne systemy zarządzania

Poradnik powstał na podstawie analizy metod cyfryzacji i automatyzacji magazynów oraz pogłębionych wywiadów z ekspertami. W publikacji swoją wiedzą na temat inteligentnych systemów zarządzania oraz automatyki magazynowej podzieli się m.in.: Marcin Duplicki (od ponad 15 lat związany z branżą intralogistyki, obecnie konsultant w zakresie automatyzacji magazynów), Krzysztof Wieczorek (business architecture director w OEX E-Business), i Wojciech Nowak (konsultant rozwiązań biznesowych, ekspert w zakresie wdrożeń systemu klasy WMS, wiceprezes Sente).

Materiał do pobrania tutaj: http://bit.ly/2UlgLG0

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top