sentelogo 120Co czeka sektor handlu B2B i dystrybucji w 2019 roku? Według raportu opracowanego przez Sente, trendami dyktującymi rozwój firm z tej gałęzi gospodarki będzie m.in. postępująca cyfryzacja procesów handlowych oraz skrócenie cykli logistycznych.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
 
Merytoryczne opracowanie i wiedza ekspercka

Raport Sente “Trendy w handlu B2B i dystrybucji” stanowi diagnozę stanu rynku i predykcję kierunków rozwoju opracowaną na podstawie analizy badań oraz w oparciu o opinie zebrane od ekspertów, managerów i specjalistów z branży.

W materiale swoją prognozę dla handlu B2B i dystrybucji na 2019 rok przedstawili:
  • Artur Olejniczak – project manager związany zawodowo z Instytutem Logistyki i Magazynowania, trener Biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki.
  • Krzysztof Wieczorek - business architecture director, w OEX E-Business, manager z 20-letnim doświadczeniem w obszarach: zarządzanie i administracja sprzedaży, e-commerce i trade marketing.
  • Artur Piekarczyk - współzałożyciel ALLWINS.COM, od blisko 20 lat związany z handlem B2B, wcześniej członek zarządu TIM SA.
  • Bartek Tulejko - od ponad 20 lat związany z logistyką, ostatnie lata zarządzał logistyką firmy JYSK w regionie CEE. Wcześniej pełnił funkcje zarządcze w firmach z sektora usług logistycznych (Kuehne+Nagel, DSV).
  • Dr hab. Arkadiusz Kawa - prof. nadzw. UEP, pracownik Katedry Logistyki i Transportu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, PRO Partner w Last Mile experts.
Prognozy długoterminowe

W ostatniej części raportu znalazły się trendy makro, czyli kierunki rozwoju na najbliższe 2,3 i 5 lat. Eksperci odpowiedzieli na pytania, czy i kiedy możemy spodziewać się ochłodzenia koniunktury oraz jakie inwestycje pozwolą w perspektywie kilku lat zwiększyć skalę działania firm handlujących na rynku B2B.

Raport Sente można pobrać na stronie: KLIKNIJ TUTAJ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top