ZETO SA w Poznaniu partnerem SAP Polska

ZETO Poznań ERPFirma ZETO SA w Poznaniu, specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingu IT w oparciu o własne Data Center, poinformowała o podpisaniu umowy z SAP Polska na mocy której została partnerem w zakresie sprzedaży i usług (Sales & Service Partner). Przedsiębiorstwo ZETO S.A. w Poznaniu będzie dostarczało rozwiązania prekonfigurowane mySAP All-in-One, oparte na technologii mySAPBusiness Suite opracowane przez IDS Scheer.

'Dzięki podpisaniu umów z SAP Polska i IDS Scheer uzupełniamy naszą ofertę o oprogramowanie SAP. Zamierzamy skoncentrować się na dostarczaniu rozwiązań prekonfigurowanych mySAP All-in-One, dlatego podpisaliśmy umowę z IDS Scheer w zakresie współpracy przy sprzedaży licencji oprogramowania SAP. Nasze działania podejmujemy w celu dostarczania Klientom rozwiązań dopasowanych do bieżących potrzeb i wymagań rynku' - powiedział Adam Gębski, menadżer ds. sprzedaży ZETO S.A. w Poznaniu.

'Dzięki współpracy z Zeto Poznań chcemy lepiej docierać z najnowocześniejszymi rozwiązaniami biznesowymi do firm średniej wielkości w Polsce północno-zachodniej i liczymy, że wspólnie z IDS Scheer zwiększymy dostępność oprogramowania SAP w tym regionie' - powiedział Piotr Jankiewicz, Dyrektor ds. Sektora MŚP w SAP Polska.

'Sektor średnich firm, zatrudniających od kilkudziesięciu pracowników, jest strategicznym rynkiem dla którego Partnerzy SAP przygotowują prekonfigurowane rozwiązania branżowe mySAP All-in-One, a także oferują nasze podstawowe rozwiązanie wspierające zarządzanie procesami w firmie - mySAP ERP. Od 2004 roku SAP znajduje się w czołówce dostawców ERP dla średnich firm.'

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top