Inforum Business IntelligenceMultimedia Polska w kolejnym etapie wdrożenia Business Intelligence

Inforum - dostawca systemów Business IntelligenceInForum Business Intelligence informuje, że rozpoczął się kolejny etap wdrożenia systemu klasy Business Intelligence — InForum — w Multimedia Polska S.A. Prace obejmować będą obszar raportowania i wielowymiarowych analiz. InForum zostanie w pełni zintegrowane z systemami Microsoft Dynamics AX (system ERP)oraz Tytan 6.
 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 

Umożliwi to tworzenie pełnej skonsolidowanej sprawozdawczości finansowej na potrzeby controllingu wewnętrznego i GPW, oraz pogłębioną analizę danych finansowo-księgowych oraz billingowych. W ramach cyklu dedykowanych warsztatów zespół Controllingu Multimedia Polska zostanie wyszkolony w zakresie sprawnej obsługi InForum w stopniu umożliwiającym nie tylko samodzielną obsługę, ale przede wszystkim modyfikację i rozwój systemu w przyszłości, co jest niezbędnym wymogiem dla organizacji działającej w szybko zmieniającej się branży telekomunikacyjnej.

Pod koniec roku 2006 ukończony został II etap wdrożenia InForum obejmujący planowanie i budżetowanie. Łącznie docelowo na InForum może pracować 32 użytkowników, w tym 12 projektantów. Multimedia Polska jest jednym z czołowych polskich dostawców usługi Triple Play, łączącej w jednym pakiecie: telewizję, szerokopasmowy dostęp do internetu i telefonię stacjonarną. Z usług Multimedia Polska korzystało 31 grudnia 2006 r. łącznie 575 tys. klientów, z czego ponad 146 tys. było użytkownikami co najmniej dwóch usług (spośród telewizji, internetu i telefonu), a blisko 32,5 tys. to abonenci usługi Triple Play (wszystkie trzy usługi łącznie).

Źródło: www.inforum.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top