Blogosfera firmy SENTE

sente logoFirma Sente rozpoczyna prowadzenie firmowego bloga. Dzięki niemu będzie można zapoznać się z tematyką dotyczącą sprawnego funkcjonowania firmy oraz interesujących rozwiązań informatycznych, usprawniających jej działanie i przyczyniających się do wzrostu efektywności.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Sente to firma projektująca i wdrażająca rozwiązania informatyczne, których zadaniem jest wsparcie rozwoju i zwiększenie wyników przedsiębiorstw. Powstała w 2000 r. z inicjatywy czwórki przyjaciół pasjonujących się nowoczesnymi technologiami informatycznymi. Trzech z nich do dziś jest w zarządzie Sente i to oni właśnie, będąc ekspertami w swoich dziedzinach, prowadzą bloga. Na blogu będzie można znaleźć więc teksty autorstwa Prezesa Sente, Daniela Urbana, oraz Wiceprezesów Jakuba Czyżkowskiego i Marcina Smereki oraz innych konsultatnów Sente.

O firmie Sente, jej celach, akcjach i wdrożeniach, można przeczytać na stronie internetowej www.sente.pl oraz na profilu na Facebooku. Pomimo możliwości zdobycia informacji o działaniach firmy w różnych miejscach, warto jednak zostać stałym czytelnikiem bloga.

Celem artykułów publikowanych na blogu jest poszerzanie wiedzy czytelników o różnego rodzaju podpowiedzi i wyjaśnienia ułatwiające prowadzenie przedsiębiorstwa. Dla swoich klientów Sente chce być partnerem biznesowym, który przyczynia się do rozwoju ich firm. I takie podejście przenosi również na bloga – firma dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomagać. Formuła bloga znacząco to ułatwia. Użytkownicy mają większą możliwość, aby komentować teksty. Mogą również proponować tematy, o których chętnie poczytaliby więcej.


Już od początku na blogu Sente pojawiły się wpisy przyciągające uwagę tematami, które poruszą i przybliżą czytelnikom zagadnienia dotykające biznesowej codzienności. Warto przyjrzeć się im bliżej. Serdecznie zapraszamy na www.blog.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top