erp dzisiaj 5

Integrated Solutions rozszerza portfolio produktów o rozwiązania chmurowe Google. Firma będzie oferować Google G Suite, a także produkty Google Cloud Platform (GCP). Rozwiązania te zapewnią klientom dostęp do pakietu aplikacji biurowych oraz wirtualnych serwerów z chmury.

{loaposition Wiadomosci_Dzial}
 
W ramach współpracy, Integrated Solutions od października będzie oferował klientom chmurowe rozwiązania Google, które wspierają firmy w poprawie produktywności i lepszej wydajności pracy. G Suite to jeden pakiet aplikacji oferujący wszystkie niezbędne narzędzia dostępne zarówno na komputerze, jak i telefonie czy tablecie.
W erze cyfrowej transformacji kluczowe staje się zapewnienie pracownikom w pełni cyfrowego miejsca pracy. Oznacza to takie warunki, które wspierają każdą osobę czy zespół w bardziej produktywnej pracy, budują zaangażowanie i umożliwiają płynne działanie. Ważne są odpowiednie narzędzia – urządzenia mobilne, nowoczesne, chmurowe aplikacje, które synchronizują się w czasie rzeczywistym. Wierzymy, że współpraca z Google zapewni klientom Integrated Solutions oraz Orange Polska dostęp do prostych, intuicyjnych rozwiązań, odwzorowujących naturalny sposób komunikacji. Jesteśmy przekonani, że G Suite wpłynie pozytywnie m.in. na przyspieszenie decyzyjności w firmach czy lepszy transfer wiedzy dzięki możliwości wspólnej pracy nad dokumentami - ocenia Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.
Integrated Solutions będzie oferował klientom wsparcie podczas wdrożenia, infolinię w języku polskim ze wsparciem dla użytkowników oraz możliwość integracji z innymi usługami i rozwiązaniami oferowanymi zarówno przez Integrated Solutions, jak i Orange Polska.

Już wkrótce Integrated Solutions rozszerzy także ofertę o produkty Google Cloud Platform (GCP), dostarczające klientom wirtualne serwery z chmury.
W usłudze Google Cloud Platform klient samodzielnie skonfiguruje optymalne dla siebie rozwiązanie i uruchomi je na dowolny czas. W każdej chwili będzie mógł zwiększyć bądź zmniejszyć zasoby, płacąc odpowiednio do ich wykorzystania – mówi Mariusz Chochołek. W ramach usługi dostępna będzie cała gama predefiniowanych serwerów do realizowania różnych usług, mechanizmy dla baz danych, Big Data, analityki czy machine learning” – dodaje.

PODOBNE


loading...