Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą wykupić roczny pakiet 50 GB pamięci w mobilnej chmurze Huawei za 38,30 złotych, co oznacza miesięczny koszt na poziomie zaledwie 3,20 złotych. Oferta ważna jest do 15 marca. Usługa zapewnia bezpieczne przechowywanie danych na wirtualnym dysku, na który mogą zostać przeniesione z aparatu smartfona Huawei. Usługa gwarantuje też szybki dostęp z urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych do przechowywanych w chmurze plików.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
W mobilnej chmurze Huawei dostępne są cztery pakiety. Użytkownicy na start mają do dyspozycji 5 GB darmowej przestrzeni. Mogą ją powiększyć o dodatkowe 50 GB, które teraz dostępne są w promocyjnej cenie 38,30 zł za rok. Do dyspozycji użytkowników są też: 200 GB za 11,99 PLN miesięcznie i 2048 GB (2 terabajty) za 39,99 PLN miesięcznie.

Huawei Mobile Cloud zapewnia możliwość bezpiecznego przechowywania m.in. zdjęć, filmów i kontaktów, tworzenie kopii zapasowych oraz synchronizację danych na urządzeniach mobilnych Huawei. W dowolnym momencie użytkownik może zrezygnować z usługi, a dostęp do plików zapisanych w chmurze utrzymać przez kolejne 12 miesięcy.

Przeniesienie zawartości smartfona lub tabletu do mobilnej chmury Huawei jest proste. W pierwszym kroku należy wejść w Ustawienia urządzenia oraz stworzyć konto Huawei ID, podając swój adres email lub numer telefonu oraz hasło. Po zalogowaniu się przez swoje konto użytkownik zyskuje dostęp do Usługi Chmura. Kliknięcie usługi przekierowuje do panelu zarządzania chmurą Huawei.

Wszystkie pliki, jak zdjęcia, kontakty, nagrania czy notatki tworzone na smartfonie lub tablecie, a następnie zapisywane w chmurze Huawei są gromadzone w Unii Europejskiej i podlegają unijnym oraz polskim przepisom w zakresie ochrony danych osobowych.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top