loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

System MES firmy Apriso zapewni precyzję i elastyczność produkcji zaawansowanych wyrobów Tesli. FlexNet przyczyni się do rozwoju ekologicznych technologii i produktów.
 
 
 
Tesla Motors wybrała oprogramowanie FlexNet do wspierania procesu produkcji zaawansowanych akumulatorów litowo-jonowych i komponentów, które będą wykorzystywane w zapowiadanym na 2012 r. elektrycznym samochodzie Tesli nazwanym Model S.

FlexNet to system MES (Manufacturing Execution System) autorstwa Apriso. Zapewnia on kontrolę produkcji w czasie rzeczywistym, co umożliwia producentom dopasowanie podaży do popytu. Rozwiązanie Apriso odpowiada za nadzór całego cyklu produkcyjnego. Wzorzec eko-auta
Tesla dostarcza wyjątkowo dobrze zaprojektowane i zaawansowane produkty, zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Wszystko po to, by marka Tesla stała się punktem odniesienia dla producentów wszystkich pojazdów elektrycznych. Stale rozszerzamy innowacyjne działania, a stabilna platforma Apriso daje nam elastyczność niezbędną do szybkiego wdrażania nowych funkcji i technologii produkcyjnych. - powiedział Jim Dunlay, wiceprezes ds. technicznych i produkcji, Tesla Motors.
Tesla projektuje i produkuje dla klientów na całym świecie pojazdy elektryczne, oraz litowo-jonowe akumulatory służące do ich napędu. W Palo Alto w Kalifornii powstało już ponad 1200 elektrycznych samochodów sportowych Tesla Roadster. To pierwszy pojazd elektryczny dostępny dla masowych odbiorców.
Płynne wsparcie
Jednym z największych wyzwań stojących przed producentami pojazdów elektrycznych jest ciągły, dynamiczny rozwój technologii. W ekspresowym tempie pojawiają się nowe generacje akumulatorów i baterii. Dla producentów ważne jest płynne wprowadzenie tych innowacji do produkcji. Nasze partnerstwo z Teslą to kolejny przykład obecności Apriso w przemyśle wykorzystującym zaawansowane technologie. Jesteśmy zaszczyceni wprowadzając w Tesli system zarządzania produkcją. FlexNet zapewni przejrzystość procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw. Wspomoże Teslę w utrzymaniu wiodącej pozycji rynkowej w produkcji baterii i projektowaniu pojazdów elektrycznych.- powiedział Fred Thomas, Industry Director Apriso.
Źródło: APRISO

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top