erp dzisiaj 5

Jantar Sp. z o.o. zainstalowała kolejne kasy samoobsługowe. 4 urządzenia NCR SelfServ Checkout pojawiły się w Delikatesach Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców z Krakowa.

REKLAMA:
2018 03 16 Oracle Code Conference POLAND banner 350x350
 

Podwawelska Spółdzielnia Spożywców zdecydowała się na wdrożenie kas samoobsługowych NCR SelfServ Checkout w zmodernizowanych Delikatesach w Hali Targowej, które mieszczą się przy alei Daszyńskiego w Krakowie. Otwarcie miało miejsce 24 września br. Kasy samoobsługowe są integralną częścią linii sprzedaży, która oparta jest o 4 urządzania samoobsługowe i 3 tradycyjne stanowiska kasowe. Warto zaznaczyć, że Spółdzielnia zdecydowała się na zakup najbardziej rozbudowanego modelu kasy samoobsługowej NCR, który wyposażony jest w możliwość płatności gotówką i kartą oraz pełny recycling monet i banknotów. Jantar Sp. z o.o. wykonała integrację oprogramowania obsługującego kasy samoobsługowe NCR z działającym w Spółdzielni systemem sprzedażowym PC Market 7 firmy Insoft.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa NCR w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.

Źródło: Jantar

PODOBNE


loading...