Yunex Traffic wybiera Comarch EDI do integracji z KSeF
COMARCHYunex Traffic, dostawca rozwiązań w dziedzinie adaptacyjnego sterowania i zarządzania ruchem drogowym w Polsce, rozpoczyna współpracę z Comarch, aby wdrożyć system do elektronicznej wymiany faktur. Chmurowy system Comarch EDI KSeF jest dostosowany do wymagań nadchodzącego Krajowego Systemu e-Faktur i umożliwia e-fakturowanie zgodnie z przepisami, które wkrótce wejdą w życie.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Firma Yunex Traffic zdecydowała się zaimplementować rozwiązanie Comarch z powodu wieloletniego doświadczenia dostawcy w obszarze e-fakturowania oraz elektronicznej wymiany danych. Dodatkowe funkcjonalności, takie jak konwertowanie formatów faktur z formatów natywnych do wymaganego przez KSeF XML i odwrotnie, obsługa walidacji biznesowych, czy załączników, także wpłynęły na wybór Yunex. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w Comarch EDI sprzyja automatyzacji procesów, minimalizując błędy ludzkie oraz przyspieszając procesowanie faktur.

Wybraliśmy Comarch ze względu na ich długie doświadczenie z e-fakturowaniem i systemami EDI, które zapewniają pełne zgodność z przepisami prawnymi w wielu krajach. Jesteśmy pewni, że rozwiązanie oferowane przez firmę pomoże nam płynnie przejść do świata e-fakturowania, mówi Iwona Działak, Kierownik Projektu, Yunex Traffic.


Bogaty wachlarz funkcji Comarch EDI to nie tylko zgodność z KSeF, ale również szansa na oszczędności w firmie, a także automatyzacja wielu procesów (m.in. zarządzania dostawami, zamówieniami czy e-fakturowaniem).

Comarch jest jednym z największych operatorów wymiany danych elektronicznych w Polsce. Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy platformę, która pomaga tak wielu firmom usprawnić procesy w łańcuchu dostaw. Z wielką przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Yunex Traffic, komentuje Marta Frok, Kierownik Konsultingu, Comarch.


Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top