suncode logoZastanawiasz się jakie możliwości daje nasz system? Chcesz być na bieżąco z nowymi funkcjonalnościami systemu Plus Workflow? Poszukujesz nowych rozwiązań, aby rozbudować swoją platformę Workflow? Teraz wszystko jest dostępne online w naszym sklepie. Możesz dokonać zakupu modułu, sprawdzić jak działają nasze wtyczki, dokonać kalkulacji, zamówić i czekać jedynie na realizację zamówienia. Wszystko łatwo i szybko na naszej stronie.

 REKLAMA 
 KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP 
 
W dobie rozwoju e-commerce wychodzimy na przeciw potrzebom klientów. Coraz więcej osób wybiera ten sposób zakupów. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup, nie potrzebujesz rozmowy z naszym przedstawicielem ani prezentacji, możesz sam dokonać kalkulacji i zamówić produkty, które Cię interesują w sklepie online.

Każdy moduł lub wtyczka są szczegółowo opisane w sklepie, zamieszczone są grafiki z użytkowania w systemie w celu ułatwienia zapoznania się z działaniem modułów. Oczywiście nie odmawiamy przeprowadzenia prezencji i chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online i zapoznania się z produktami na stronie.

Nowe moduły

System Plus Workflow poza podstawowymi funkcjonalnościami dostępnymi dla każdego użytkownika, posiada bogatą ofertę wtyczek oraz modułów, które rozszerzają możliwości platformy. Każde przedsiębiorstwo posiada inne potrzeby, a dzięki dodatkowym aplikacjom system można dopasować pod procesy biznesowe danej branży. Poniżej opis dwóch nowych modułów, które oczywiście są dostępne w naszym sklepie online.

Jedną z takich funkcjonalności jest moduł Plus OCI. Jest to rozwiązanie dla firm, które korzystają ze sprzedaży online. W tym momencie coraz więcej konsumentów wybiera Internet w celu nabycia produktów, co oczywiście przekłada się na wzrost liczby sklepów e-commrce. Moduł Plus OCI pozwala na integrację portali e-commerce B2B z systemem Plus Workflow. Dzięki temu połączeniu produkty, które znajdują się w koszyku w sklepie są pobierane do systemu Plus Workflow. Listę zamawianych przedmiotów można dodać do wybranego zadania w Workflow.

Moduł Plus DocuSign to nowa funkcjonalność Plus Workflow, która umożliwia składanie podpisu na dokumentach w formie elektronicznej bezpośrednio w systemie BPM. Dzięki integracji Plus Workflow z platformą DocuSign użytkownik może przesłać zaopiniowany w systemie dokument do platformy DocuSign, w której następuje złożenie podpisu w formie elektronicznej. W danym zadaniu mamy możliwość podpisania kilku dokumentów jednocześnie.

Osoba odpowiedzialna za dokument, pracująca w systemie Plus Workflow, może na bieżąco śledzić statusy kompletacji podpisów i monitorować na jakim etapie znajduje się dany dokument na Platformie DocuSign. Po zebraniu podpisów wszystkich wymaganych osób, dokument wraca do systemu Plus Workflow, gdzie zostaje odpowiednio zarchiwizowany. Rozwiązanie to przynosi użytkownikom wiele korzyści, takich jak: oszczędność czasu czy redukcja kosztów związanych z drukowaniem, podpisywaniem i wysyłaniem dokumentów w formie papierowej. Wszystkie informacje odnośnie rodzaju dokumentów oraz samej wtyczki znajdują się na stronie produktu w sklepie online Suncode.

Od teraz wszystkie moduły i wtyczki można zakupić samodzielnie w sklepie Suncode. Nowe funkcjonalności są opisane w sposób prosty dla nowego użytkownika. Na kartach produktu oprócz kalkulacji zakupów, można się dowiedzieć jakie wymagania techniczne należy spełnić oraz zapoznać się z działaniem modułu na przejrzystych grafikach. Zapraszamy do odwiedzin sklepu!

Źródło: www.suncode.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top