loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

oracle 120Ze względu na duży popyt ze strony klientów, którzy w samym tylko IV kw. roku finansowego 2019 pobrali ponad 5000 nowych wersji próbnych Autonomous Database, firma Oracle rozszerzyła funkcje tej bazy danych, aby lepiej zaspokajać potrzeby klientów korporacyjnych chcących przenieść swoje najbardziej newralgiczne obciążenia do chmury. Firma Oracle wprowadziła usługę Oracle Autonomous Database Dedicated, zapewniającą klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i kontroli dla obciążeń bazodanowych dowolnej klasy.


 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Usługa Autonomous Database Dedicated umożliwia klientom łatwe przejście z niezależnych lokalnych baz danych zarządzanych ręcznie na w pełni autonomiczną i izolowaną prywatną chmurę bazodanową stanowiącą część chmury Oracle Public Cloud — powiedział Juan Loaiza, wiceprezes Oracle, szef działu newralgicznych technologii bazodanowych. Nasza usługa Autonomous Database Dedicated eliminuje obawy klientów korporacyjnych o bezpieczeństwo, izolację i polityki operacyjne, towarzyszące migracji do chmury.


Usługa Oracle Autonomous Database Dedicated udostępnia klientom dostosowywalną prywatną chmurę bazodanową na dedykowanej infrastrukturze Exadata w chmurze Oracle Cloud. To idealna platforma typu „baza danych jako usługa”, która umożliwia klientom uruchamianie baz danych dowolnej wielkości. Ta wyjątkowa architektura zapewnia najwyższy stopień izolacji obciążeń, pomagając chronić każdą bazę danych zarówno przed zagrożeniami zewnętrznymi, jak i użytkownikami wewnętrznymi działającymi w złej wierze. Poziom bezpieczeństwa i izolacji wydajności można łatwo dopasować do potrzeb każdej bazy danych. Usługa Oracle Autonomous Database Dedicated obejmuje również dostosowywalne polityki operacyjne, dając klientom większą kontrolę nad udostępnianiem baz danych, aktualizacjami oprogramowania i dostępnością.

Usługa Oracle Autonomous Database Dedicated to najnowszy produkt w ofercie Autonomous Database od Oracle. Baza danych Oracle Autonomous Database opiera się na ponad 40-letnim doświadczeniu w obsłudze większości z najbardziej wymagających aplikacji na świecie. Pierwsza na świecie autonomiczna baza danych Oracle Autonomous Database wykorzystuje przełomowe mechanizmy automatycznego uczenia, aby udostępniać samoobsługowe, samonaprawiające się i samozabezpieczające funkcje, które automatyzują kluczowe procesy zarządzania i bezpieczeństwa w systemach bazodanowych, takie jak wprowadzanie uaktualnień i poprawek, dostrajanie i modernizacja, utrzymując jednocześnie nieprzerwane działanie newralgicznej infrastruktury w celu zapewnienia nowoczesnego korzystania z chmury. Oracle Autonomous Database działa na infrastrukturze Oracle Cloud Infrastructure i jest znacznie bardziej ekonomiczna niż konkurencyjne rozwiązania.

Obecnie w handlu internetowym największym wyzwaniem jest spełnienie oczekiwań klientów dotyczących realizacji zamówień. Szybkość to już nie luksus — to konieczność” — powiedział Craig Wilensky, dyrektor generalny firmy Jasci. „Dzięki bazie danych Oracle Autonomous Database nasza wydajność wzrosła aż 75-krotnie. A w połączeniu z elastycznością i bezpieczeństwem Oracle Cloud daje nam to nieograniczone możliwości. Za pomocą tej bazy danych firma Jasci aktywnie przekształca całą naszą branżę.


Połączenie APEX z autonomiczną bazą danych

Firma Oracle poinformowała również o dostępności bogatego zestawu wbudowanych funkcji Autonomous Database dla programistów, w tym Oracle Application Express (APEX), Oracle SQL Developer Web i Oracle REST Data Services, dzięki którym programiści będą mogli szybko opracowywać i wdrażać nowe aplikacje oparte na danych.

Oracle APEX, dedykowana platforma Oracle do opracowywania aplikacji z minimalną ilością kodu, pozwala programistom szybko tworzyć skalowalne i bezpieczne aplikacje biznesowe z funkcjami światowej klasy. Oracle APEX może być wykorzystywany do importowania arkuszy kalkulacyjnych i tworzenia aplikacji WWW zapewniających jedno źródło prawdy w ciągu kilku minut, tworzenia zaawansowanych raportów i wizualizacji danych lub budowy newralgicznych aplikacji do zarządzania danymi. W bazie danych Oracle Autonomous Database Oracle APEX jest wstępnie zainstalowany i skonfigurowany, dzięki czemu programiści mogą zacząć tworzyć aplikacje w ciągu kilku minut.

Firma Oracle poinformowała również o dostępności interfejsu WWW Oracle SQL Developer Web do pracy z bazą danych Oracle Autonomous Database, który umożliwia programistom łatwe wykonywanie zapytań, tworzenie tabel i generowanie diagramów schematów. Dzięki natywnej obsłudze Oracle REST Data Services programiści mogą obecnie tworzyć i wdrażać usługi RESTful dla bazy danych Oracle Autonomous Database, co ułatwia opracowywanie nowoczesnych interfejsów REST dla danych relacyjnych.

Źródło: www.oracle.com/pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top