loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
18 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 46 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

ORACLEOśrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy to jednostka naukowa realizująca systemy informatyczne dla sektora nauki i szkolnictwa wyższego, służące całemu środowisku naukowemu, Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego, jak również Narodowemu Centrum Nauki oraz Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju. Z danych korzysta także wielu innych odbiorców instytucjonalnych.

 REKLAMA 
 snt ile kosztuje wdrozenie erp 
Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) jest od wielu lat użytkownikiem baz danych Oracle, które służą w tej instytucji jako platforma utrzymująca działanie kluczowych systemów informacyjnych wykorzystywanych przez Dział Zasobów Informacyjnych (DZI) tej instytucji. Dział ten potrzebował wydajnego środowiska do wykonywania zapytań ad-hoc oraz raportów tekstowych dotyczących gromadzonych w swoich systemach informacji. DZI otrzymuje zadania m.in. z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące danych historycznych rejestrowanych w systemach IT zarządzanych przez OPI. Problemem był brak możliwości równoczesnej pracy na więcej niż jednej kopii bazy, z których każda odzwierciedlałaby stan techniczny danych w innym punkcie czasowym.

Rozwiązaniem okazało się zastosowanie autonomicznej bazy danych Oracle Autonomous Database Warehouse Cloud. Baza ta jest jedną z wersji Oracle Autonomous Database, która została skonfigurowana specjalnie dla potrzeb realizowania zadań związanych z działaniem hurtowni danych, czyli integracji danych, ich szybkiego przesyłania i analizowania.

Autonomiczna baza danych jest jednym z najważniejszych produktów Oracle w całej historii tej firmy” – komentuje Sławomir Koźluk, Customer Success Manager w Oracle Polska. „Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji na potrzeby obsługi zadań administracyjnych baza ta jest właściwie bezobsługowa. Sama się skaluje, stroi, dba o swoje bezpieczeństwo i aktualność. Autonomiczna hurtownia danych jest także bardzo łatwa do uruchomienia i może zostać wykorzystana niemal od razu. Ponadto autonomiczna baza Oracle działa w chmurze, co daje niemal nieskończoną skalowalność zasobów.
< BR>
Dzięki zastosowaniu Oracle Autonomous Database Warehouse Cloud, Dział Zasobów Informacyjnych OPI ma możliwość jednoczesnej pracy na wymaganej ilości kopii, a zlecenia może realizować przy minimalnym zaangażowaniu kadry informatycznej z innych działów.

Autonomiczność rozwiązania pozwoliła także na wyeliminowanie czynności administracyjnych związanych z utrzymywaniem danej kopii bazy” – powiedział Krzysztof Wiliński, Kierownik Działu Zasobów Informacyjnych Ośrodka Przetwarzania Informacji. „Szacujemy, że dzięki zastosowaniu Oracle ADW czas realizacji wspomnianych zleceń skrócił się średnio o 40%. Jednocześnie dzięki możliwości szybkiego skalowania bazy danych Oracle ADW, czas wykonywania ekstrakcji i agregacji danych zredukował się nawet kilkukrotnie.


Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top