proALPHA poszerza swoje portfolio w obszarze HR dzięki przejęciu Quiply
proalpha PolskaproALPHA  rozszerza swoje portfolio przejmując Quiply Technologies GmbH (Quiply). Po przejęciu firmy Persis , dostawcy innowacyjnych rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi i połączeniu jej z ekspertem w zakresie rejestrowania czasu pracy i bezpieczeństwa dostępu tisoware, przedsiębiorstwo podejmuje kolejny strategiczny krok, aby rozszerzyć portfolio produktów w zakresie HR.


 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
W ten sposób proALPHA reaguje na rosnące zapotrzebowanie klientów na rozwiązania sterujące współpracą i integracją pracowników (Employee Engagement) oraz na innowacyjne serwisy komunikacyjne towarzyszące procesom zmian (Change Management). Natywna aplikacja Quiply w chmurze umożliwia przedsiębiorstwom dalszą cyfryzację procesów HR i unowocześnienie komunikacji wewnętrznej w czasie rzeczywistym, mobilnie i niezależnie od lokalizacji.

Quiply z siedzibą w Kolonii od momentu założenia w 2015 roku pomogło już blisko 400 przedsiębiorstwom w regionie DACH poprawić komunikację wśród swoich pracowników. Łatwa do zainstalowania i bezpieczna aplikacja na iOS, Android i przeglądarki internetowe jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które nie korzystają z komputerów stacjonarnych ani Intranetu, ponieważ pracują w produkcji przemysłowej, transporcie, logistyce, handlu detalicznym, służbie zdrowia lub często podróżują służbowo.

Możliwość dostosowania kanałów do multimedialnych treści w ponad 100 językach oraz funkcje do prowadzenia czatów zarówno 1 do 1 jak i grupowych zapewnia efektywną wewnętrzną współpracę i szybką koordynację w obrębie zespołów. Poprzez ciągłą profesjonalną wymianę informacji, niezależnie od miejsca i czasu, aplikacja przyczynia się do poprawy efektywności pracy w przedsiębiorstwie i promowania pozytywnej kultury korporacyjnej.

Przyszłościowa komunikacja z pracownikami dla generacji Y i Z

W przeciwieństwie do prywatnych sieci lub usług czatu, Quiply zapewnia zgodność z przepisami RODO i opiera się na bezpiecznym 256-bitowym szyfrowaniu danych TLS, zaawansowanej zaporze sieciowej oraz dysponuje skanerami do wykrywania złośliwych oprogramowań i wirusów. Do renomowanych klientów Quiply zaliczają się m.in. Hengst SE, Engbers GmbH & Co.KG, FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG, RheinfelsQuellen H. Hövelmann GmbH & Co. KG, Andermatt Swiss Alps AG oraz TKD KABEL GmbH.

W nadchodzących latach zapotrzebowanie na nowoczesną komunikację z pracownikami, szczególnie w przypadku pracy zdalnej, pozostanie wysokie. Pracownicy pokoleń Y i Z cenią innowacyjne, cyfrowe rozwiązania, takie jak Quiply. Zmiany demograficzne powodują, że pula potencjalnych kandydatów maleje, co utrudnia rekrutację wykwalifikowanych pracowników. Spełnienie wymagań młodego pokolenia w zakresie nowoczesnej komunikacji i informacji staje się tym samym coraz ważniejsze - wyjaśnia Markus Steinberger, dyrektor zarządzający tisoware i Persis.


Poprzez wprowadzenie aplikacji dla pracowników przedsiębiorstwa demonstrują, że idą z duchem czasu i są świadome rosnącego znaczenia efektywnej, mobilnej komunikacji wewnętrznej", podkreśla Michael Schulz, dyrektor zarządzający i współzałożyciel Quiply.


Komunikacja bazująca na strukturze hierarchicznej z góry w dół jest już przeszłością ze względu na postępującą transformację cyfrową i pojawienie się nowych modeli pracy. Naszą wizją jest integracja wszystkich pracowników, aby wspólnymi siłami mogli osiągać coraz ambitniejsze cele, dlatego cieszymy się, że jesteśmy teraz częścią Grupy proALPHA, dzięki czemu możemy zwiększyć nasz zasięg i przyczynić się do wzmocnienia komunikacji wewnętrznej w sektorze przedsiębiorstw - dodaje Michael Schulz.


Źródło: www.proalpha.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top