Fujitsu ETERNUS DX8900 S4 bije rekord wydajności macierzy
Najnowszy system pamięci masowej Fujitsu ETERNUS DX8900 S4 wpisał się podwójnie na listę rekordzistów: jest najwydajniejszym systemem pamięci masowej w testach zgodnych z SPC-1 oraz jest pierwszym systemem pamięci masowej, który przekroczył barierę wydajności 10 000 000 IOPS (operacji wejścia/wyjścia na sekundę). Potwierdzają to najnowsze wyniki opublikowane przez niezależną organizację Storage Performance Council (SPC).

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
Testy SPC zapewniają nabywcom pamięci masowych obiektywne, adekwatne i weryfikowalne informacje, które umożliwiają porównanie wydajności systemów pomiędzy dostawcami. Nowe wyniki testów SPC (SPC-1 IOPS) potwierdzają wiodącą pozycję Fujitsu w tej klasie rozwiązań. Fujitsu ETERNUS DX8900 S4 nie tylko przekracza barierę wydajności ponad 10 000 000 operacji wejścia / wyjścia na sekundę (IOPS), ale wyprzedza tym wynikiem wszystkich konkurentów o co najmniej 30 procent.

Ponieważ firmy przechowują coraz więcej danych, a centra danych są coraz bardziej skonsolidowane i zwirtualizowane, zależność od wydajności systemu i ilości danych przetwarzanych przez pamięci masowe jest coraz większa. Większa wydajność mierzona liczbą IOPS oznacza, że różne mechanizmy bezpieczeństwa (np. kopie migawkowe i repliki danych) mogą być wykonywane dużo wydajniej. W związku z tym, krytyczne środowiska, takie jak główne systemy bazodanowe, mogą być szybciej przywracane z kopii migawkowej, co pomaga szybko wznowić ich działanie np. po awarii.

Wyniki SPC jasno wskazują, że ETERNUS DX8900 S4 został zaprojektowany dla zmniejszenia złożoności dużych środowisk IT poprzez konsolidację zasobów danych wykorzystywanych przez najbardziej wymagające i krytyczne biznesowo aplikacje, np. systemy ERP.

Możliwość instalacji pamięci flash o pojemności do 140 PB eliminuje konieczność używania klasycznych mechanizmów nadawania priorytetów obsługi (tzw. tiering), a obsługa technologii nieulotnej pamięci NVMe (Non-Volatile Memory express) zapewnia jeszcze szybszy dostęp do składowanych danych. Dzięki unikalnej, redundantnej architekturze scale-out i możliwości jednoczesnej obsługi dysków twardych i dysków flash Eternus DX8900 S4, pozwala optymalnie zarządzać pojemnością, wydajnością i kosztami. Tym samym ETERNUS DX8900 S4 toruje użytkownikom drogę do nowoczesnych i super wydajnych rozwiązań informatycznych, opartych w całości na technologii flash.

Źródło: Fujitsu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top