Fujitsu wprowadza nowe opcje licencjonowania oprogramowania dla wielofunkcyjnego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych Fujitsu Storage ETERNUS CS200c powered by Commvault. Nowe opcje zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić klientom korzystanie ze zintegrowanego urządzenia do tworzenia kopii zapasowych oraz zapewnić maksymalną elastyczność licencjonowania i ochronę inwestycji.

 REKLAMA 
 Wdrażasz KSeF w firmie 
 
Fujitsu Storage ETERNUS CS200c S4 oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom wszystkie zalety wstępnie zainstalowanego i przetestowanego zintegrowanego urządzenia do tworzenia kopii zapasowych: ochrona danych odrazu po wyjęciu z pudełka, szybki zwrot z inwestycji, wydajna praca dzięki perfekcyjnie dostrojonemu sprzętowi i oprogramowaniu oraz uproszczona ochrona i zarządzanie danymi.

Dzięki nowym opcjom, Fujitsu zapewnia klientom pełną elastyczność w wyborze najlepszego modelu licencjonowania oprogramowania dla konkretnych potrzeb związanych z ciągłością działania. Gwarantuje to, że rozwiązanie jest idealnie dopasowane do zadania, niezależnie od tego, czy jest to ochrona danych krytycznych aplikacji, fizycznych lub opartych na chmurze centrów danych, czy też zwirtualizowanych i hiperkonwergentnych infrastruktur.

Dzięki preinstalowanemu wiodącemu oprogramowaniu do ochrony danych firmy Commvault, klienci mają swobodę wyboru licencji software’u partnera Fujitsu. W zależności od ich potrzeb mogą wybrać model uzależniony od liczby urządzeń lub użytkowników. Klienci zyskują korzyści płynące z umowy licencyjnej oddzielonej od sprzętu, która pozwala na unowocześnienie infrastruktury bez konieczności aktualizowania licencji. Zapewnia to optymalny zwrot z inwestycji i gwarantuje wysoki poziom ochrony inwestycji w infrastrukturę pamięci masowej i kopii zapasowych.

Rozwiązanie ETERNUS CS200c zapewnia szerokie możliwości skalowalności oraz prostą administrację infrastrukturą, przez co idealnie sprawdzi się do tworzenia kopii zapasowych oraz archiwizacji w małych i średnich przedsiębiorstwach jak i większych organizacjach. Jego pojemność można rozszerzyć do 144 TB przy użyciu zewnętrznej pamięci masowej, takiej jak macierz flash ETERNUS AF firmy Fujitsu, hybrydowa pamięć masowa ETERNUS DX lub podsystemy Fujitsu JX DAS, w zależności od zapotrzebowania na wydajność rozwiązania. ETERNUS CS200c wspiera tworzenie kopii zapasowych na taśmie w celu długoterminowego przechowywania danych i kopii zapasowych drugiego poziomu, jak również tworzenie kopii zapasowych na różnych rozwiązaniach w chmurze, a także obejmuje obsługę hypervisora dla środowisk wirtualnych.

Źródło: Fujitsu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top